Nike krepšinio batelių makro aplinkos analizė


Nike krepšinio batelių makro aplinkos analizė mokslinė – technologinė aplinka nike flywire “. Suglaudintas oras („ Nike ZOOM AIR “). Nike Fuse. Nike lunarlon. Ekonominė aplinka. Gamtinė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Politinė – teisinė aplinka. Konkurentinė aplinka.


Ekonominė aplinka: Lietuvoje krepšinis laikomas ne sporto šaka, o antrąja religija, o Nike firma yra viena populiariausių, todėl Nike krepšinio bateliai yra labai populiarūs ir paklausa jiems yra nemaža. Jų kainos yra labai įvairios, Nike krepšinio batelių kaina prasideda nuo 40€. Tačiau asortimentas yra labai platus, todėl krepšinio batelių kainos siekia ir 160€. Lietuvoje specialių Nike parduotuvių yra labai mažai, nes produkcija nėra viena pigiausių ir nėra įperkama visiem lietuviam. Nike tiekia savo produkciją užsakovams kurie prekiauja sporto prekėmis. Lietuvoje yra tokios parduotuvės kurios prekiauja konkrečiai krepšinio prekėmis, tai būtent joms Nike ir tiekia savo krepšinio batelius. Šios parduotuvės kurios prekiauja Nike produkcija neturi mokėti jokio mokesčio, jos moka tik Pridėtinės vertės mokestį (PVM).

  • Microsoft Word 59 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (556 žodžiai)
  • Tomas
  • Nike krepšinio batelių makro aplinkos analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Nike krepšinio batelių makro aplinkos analizė. (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/nike-krepsinio-bateliu-makro-aplinkos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:49
×