Niujorko uosto informacine sistema


Niujorko uostas. Niujorko jūrų uostas. Šiaurės amerikos jūrų uostai. Informaciniu sistemu reikšmė verslui referatas. Rusijos juru uostai. Referatas apie juros uostai. Niujorko juru uostas. Didziausias niujorko jūrų uostas. Referatas apie pasaulio juru uostus. Amerika informacine sistema.

Įvadas. Uosto informacinės sistemos reikšmė. Uosto ir laivybos sąveikos apibūdinimas. Uosto ir laivybos valdymo problema. Informacinės sistemos samprata(is), galimybės. Uosto ir laivybos valdymas. Priedas. Išvada.

Šiame darbe stengiausi visapusiškai išanalizuoti niujorko (jav) – uosta. Niujorke gyvena apie 8,11 mln. Gyventojų , o su priemiesčiais – virš 22 milijonų žmonių, ir tai vienas didžiausių pasaulio miestų. Apie trečdalį visų prekybos srautų pasaulyje atvykstą į ši uosta. Tai yra uostas gigantas , visi darbai vikstantys uoste yra mehanizuoti. Čia taip pat buvo įkurtas pirmasis pasaulije reguliaraus išvykimo black ball line ir pirmasis pasaulio garlaivis yra kylės iš čia. Pačiam gamyba, yra didėlę ekonomikos dalis niujorko uosto, bet darbo vietų ten nera dauk. Niujorko uoste gaminamos medžiagos, metalai, perdirbto maisto produktai, baldai. Uostas eksporšeši konteinerių terminalai užtikrinantis greitą prieigą prie daugiau kaip 100 milijonų klientų per vieną dieną pasiekti.

Niujorko uostas yra didžiausias miestas jav ir pakankamai svarbus jūrų uostas. Šalia upės žiočių į hudsonų, niujorko uostas randasi apie 122 kilometrų į šiaurės rytus nuo filadelfijos uosto , ir 345 km į pietvakarius nuo bostono uosto. Kurių sudėtyje yra penki miesteliai (brooklyn, queens, bronx, niujork, ir staten island), niujorko metropolitano uosta apima manhattan ir staten salos, vakarų long islande, ir maža dalis niujorko narės žemyno. Tai šiaurės amerikos labiausiai naudojamas uostas,kitaip sakant - vartai į pasaulį. Daugiau kaip. 000 žmoniniujorko ir niu d˛ersio uostai susitvarko su kiekvieno krovinio rūšįmi. Konteinerių, roll on- roll off , (ro-ro), skystų ir sausų masių, ir specializuotų projektų kroviniais. Yra 54 konteinerių kranu kureis galima perkeltįi visų rūšių krovinius. Trys uosto kompanijų tiekimo plaukiojančios strėlės, įskaitant 1000 tonų talpos chesapeake 1000 - rytinėje pakrantėje didžiausios. Šiuo metu yra 2500 įmonių, aktyviai dalyvaujančiu zisps buvo pirmasis dokumentas, susijęs su jūrų uostų saugumų, o prieš tai jungtinių valstijų problema dažniausiai buvo apleistą. Taigi įgyvendinimo reikalavimus kodekso sukėlė objektyvių ir snetikėtos pretenzios kurios pateike operatoriams, dėl ko daugelis iš jų ėmėsi laukti, nereikia skubėti atstatyti tvarką ir vykdyti kodekso reikalavimų.

Be to, jūrų transporto bendrovės per pastaruosius keletą metų, pristatant informacinių technologijų verslą. Pavyzdžiui, po jav prekybiniams laivams i

  • Microsoft Word 1167 KB
  • 2010 m.
  • 11 puslapių (1411 žodžiai)
  • Mokykla
  • Alex
  • Niujorko uosto informacine sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Niujorko uosto informacine sistema. (2010 m. Liepos 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/niu-jorko-uosto-informacine-szistema.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:44
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo