Niutono dėsniai aplink mus


Niutono dėsniai aplink mus. Niutono dėsnis. Kaip aš suprantu I Niutono dėsnį ? Aš suprantu taip, kad jei kūnas nejuda jis bando išlaikyti ta būsena. Pavyzdžiai. Pavyzdys. Žemė veikia šviestuva ir laikiklis veikia šviestuvą. Pavyzdys Kamuoliukas žemyn rieda greičiau. Pavyzdys Žmogeliukas. Kaip aš suprantu II Niutono dėsnį ? Aš suprantu taip vienu kūnų poveikis kitiems kūnams. Pavyzdys 1 berniukas bandė patraukti akmenį sunkesnį už 2 berniuko. Pavyzdys penki stiprūs darbininkai prikrautą vagonėlį gali išjudinti ir stumti gana greitai. Pavyzdys Žmogeliukas bando suskaldyti sieną nuo spyrio. Pavyzdys Žmogus bando pastumti mašiną. Kaip aš suprantu III Niutono dėsnį ? Jei vienas kūnas kokio nors dydžio jėga paveikia kitą kūną. Žmogus išlipdamas iš. Kai žmogus šauna iš šautuvo jis gauna atatranka. Pavyzdys Kai. Pavyzdys Iš baliono oras eina žemyn ir balionas kyla į viršų.

1 pavyzdys. Žemė veikia šviestuva ir laikiklis veikia šviestuvą. Veikimai lygus ir konpensuoja vienas kitą.

4 pavyzdys: Kamuoliukas žemyn rieda greičiau, o kylant į viršų lėčiau tai reiškia ant lygaus paviršiaus jis judės tolygiai.

3 pavyzdys: Žmogeliukas rieda su riedlente ir kai jis atsimuša į akmenį jis krisdamas bando palaikyti tokia pat buseną ir todėl jis nukrinta ant veido ir dūžta.

Aš suprantu taip vienu kūnų poveikis kitiems kūnams. Tai reiškia norint išjudinti kūną yra reikalinga jėga. Kuo kūnas sunkesnis tuo daugiau reiks jėgos jį išjudinti.

I pavyzdys: 1 berniukas bandė patraukti akmenį sunkesnį už 2 berniuko. Bet 2 berniukui buvo lengviau nei antram, nes 2 berniukui reikėjo mažiau jėgos, nes jo akmuo buvo lengvas, o 1 berniuko akmuo sunkesnis tai dėl to jis ir ne patraukė akmens.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 301 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (356 žodžiai)
  • Gabijus
  • Niutono dėsniai aplink mus
    10 - 2 balsai (-ų)
Niutono dėsniai aplink mus. (2014 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/niutono-desniai-aplink-mus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:46
×