Niveliavimas skaitmeniniais tiksliaisiais nivelyrais


Kokios pagrindinės dalys sudaro skaitmeninį nivelyrą Topcon DL. Kaip statomas niveliavimo prietaiso stovas. Kaip nivelyras pastatomas virš taško. Kaip nivelyru vizuojama į matuoklę ir kaip reguliuojamas ryškumas. Kaip įjungiamas ir išjungiamas duomenų registravimas. Kokius žinote skaitmeninio išilginio niveliavimo būdus. Apibendrinkite , kokius parametrus galite įvesti nustatymų režimo meniu. Kaip peržiūrėti matuojamus duomenis. Kuo skiriasi matavimo būdai Level , Level 2 ir Level. Kaip atliekamas taškų nužymėjimas. Kaip baigiamas išilginis galinio reperio niveliavimas. Kokios pagrindinės taškų numeravimo taisyklės. Kaip pakeisti taško numerį. Kaip sustabdyti tarpinio taško matavimą. Kam skirti GPNS prietaiso indikatoriai Suvesti reikalingą informaciją peržiūrėti išmatuotą informaciją. Apibūdinkite šviesos diodų reikšmes , apibūdinančias GPNS prietaiso statusą. Kaip veikia gpns.


pakeliamos rintys, klavišai, displėjus,ryškumas,pernešimo rankena, išėjimas (žiūronas), akumuliatorius, vertikalinio judėjimo varžtas, horizontalinio judėjimo varžtas, elektroninio perdavimo laido lizdas, sferinis gulsčiukas, optinis laikiklis.

Medžiais, šuliniai, kelio ženklai, ėjimo taškai, elektros stulpai, mediniai, laikini ir gežbetonio riboženkliai, šviestuvai ir pan.

Tachiometrinėje nuotraukoje vienu metu vienu metu nustatoma taško planinė ir aukščių padėtis, vieną kartą vizuojant žiūronu. Nuotraukos planas sudaromas kameraliai, tokios nuotraukos vadinamos topografinėmis.

a)valstybinio geodezinio pagrindo punktai, jei jie pakliūna į nuotraukos teritoriją

Sudedami keli taškai pagal laikrodžio rodyklą ir ši komanda pati nubraižo likusį namą.

Kuro kolonėlė, dujotekio tinklo taškas, lempa, šulinio dangtis ir t.t.

Linija žemėlapyje, jungianti vienodo absolučiojo aukščio taškus. Naudojamas reljefui žemėlapyje vaizduoti ir tirti.

Tam tikslui imamas milimetrinis popierius, jis pridedamas prie linijos, kurios kraštiniai taškai turi altitudes. Parenkamas mastelis pvz.: 1:100 (1mm – 10 cm) ir braižomas linijos profilis. Taške, kurio altitudė mažesnė, brėžiama statmenai žemyn linija atstumu. Šioje linijoje randami reikalingi dydžiai, atsižvelgiant į horizontalių laiptą (mūsų atveju kas 0,5 m). Per statmenos linijos galą lygiagrečiai su mūsų linija brėžiama linija, kurios sankirtos taškas bus ten, kur susikirs statmuo, išbrėžtas nuo didesniąją altitudę turinčio taško .Per sankirtos tašką ir mažesniąją altitudę turintį tašką brėžiama įstrižainė. Reikalingi dydžiai jungiami lygiagrečiomis linijomis iki įstrižainės. Susikirtimo su profilio linija taškai projektuojami į nagrinėjamą liniją ir pažymimi horizontalių taškai.

Turint taškus ir norint rasti reikiamo taško koordinates ir linijų ilgius

  • Geodezija Konspektas
  • Microsoft Word 649 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1396 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jonė
  • Niveliavimas skaitmeniniais tiksliaisiais nivelyrais
    10 - 3 balsai (-ų)
Niveliavimas skaitmeniniais tiksliaisiais nivelyrais. (2017 m. Rugsėjo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/niveliavimas-skaitmeniniais-tiksliaisiais-nivelyrais.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:40
×