Normalios meteorologines darbo sąlygos ir reikalavimai apšvietimui


Įvadas. Normalios meteorologinės darbo sąlygos. Darbo vietų apšvietimas. Darbų sauga dirbant audros salygomis. Darbų sauga vykdant darbus atviruose deniuose esant žemai temperatūrai. Išvados.

Nujų ir kokybiškesnių darbo vietų kūrimas visuomet buvo vienu iš europos sąjungos uždavinių. Šį uždavinį oficialiai patvirtino europos taryba 2000 m. kovo mėn.Įvykusiame susitikime lisabonoje. Tai yra vienas iš pagrindinių darbo kokybės gerinimo aspektų. Sprendžiant naujus socialinės politikos uždavinius, kuriuos iškėlė radikalūs europos ekonomikos ir visuomenės pertvarkymai, nicos europos tarybos patvirtintoje europos socialinės politikos darbotvarkėje yra iškeliamas poreikis užtikrinti pozityvią ir dinamišką ekonominės, socialinės ir darbo politikos tarpusavio sąveiką. Socialinės politikos darbotvarkės tikslas yra ne tik stiprinti socialinės politikos vaidmenį, bet ir užtikrinti, kad ji būtų dar efektyvesnė garantuojant asmenų apsaugą, mažinant nelygybę bei stiprinant socialinę sanglaudą. Stokholmo europos taryba sprendė darbo kokybės klausimą, siekiant ne tik išsaugoti būtiniausius standartus, bet ir juos kelti bei skatinti tolygesnę pažangą, kas yra pagrindinė visiško užimtumo atkūrimo prielaida. Šiame kontekste sauga ir sveikata darbe yra vienas iš socialinės politikos klausimų, kuriam europos sąjunga sutelkė savo jėgas.

  • Sveikata Namų darbas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (1496 žodžiai)
  • Mokykla
  • Faustino
  • Normalios meteorologines darbo sąlygos ir reikalavimai apšvietimui
    10 - 10 balsai (-ų)
Normalios meteorologines darbo sąlygos ir reikalavimai apšvietimui. (2014 m. Gruodžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/normalios-meteorologines-darbo-salygos-ir-reikalavimai-apsvietimui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 16:57
×