Norvegijos ekonominė ir investicinė situacija


Kodėl Norvegija yra ideali vieta duomenų centrams. Kokios yra pagrindinės priežastys investuoti į Norvegiją. Aprašykite Norvegijos verslo kultūrą. Kokie yra pagrindiniai Norvegijos pirmaujančių pramonės šakų gaminiai. Nurodykite potencialias verslo galimybių sritis Norvegijoje. Pasaulinis darnios energetikos lyderis. Vėjas ir saulė. Vandenilis , elektrinis mobilumas ir Energijos saugojimo tinklas. Pasaulinė didžiausia MKT. Kompetencijų bazė ir klasteriai. Sritys verslo galimybėms.


Norvegijos elektros energijos gamyba yra iš 97% atsinaujinančių šaltinių ir Norvegijos vyriausybės užsibrėžė ambicingus tikslus siekti daugiau tvaraus energijos naudojimo. Kiek procentų iki 2020 m Norvegija siekiama sumažinti išmetamų šiltnamio dujų?

Norvegija yra politiškai stabili, moderni ir labai išsivysčiusi šalis su labai stipria ekonomika.

Norvegijos ekonomika yra apibūdinama kaip atvira ir mišri, su viešos ir privačios nuosavybės deriniu.

Yra apie 6000 užsienio kapitalo akcinių bendrovių Norvegijoje su daug papildomų filialų.

Užsienio įmonių sudaro apie 25% visų vertės kūrimo Norvegijoje ir apie 20% užimtumo.

Norvegija nėra Europos Sąjungos narė, tačiau Norvegija yra dalis vidinės rinkos per EEE susitarimą, todėl Norvegijos įmonės turi vienodas galimybes, kaip ir tos, kur turi naryste ES.

Lengva padaryti verslą; tarp 10 geriausių iš 180 šalių Doing Business reitinge.

Glaudus bendradarbiavimas tarp pramonės ir R & D su 40 vyriausybės finansuojamos klasterių.

5,1 mln. Populiacijos Norvegija yra kuklaus dydžio, tačiau jos perkamoji galia yra panaši į didesnes ekonomikas dėl aukšto gyvenimo lygio ir tolygaus paskirstyto turto.

R&D veikla yra tarptautiniu mastu konkurencinga su gerai išvystyta sistema, siekiant apsaugoti intelektinės nuosavybės teises.

Kalbant apie PVM tarifus ir darbdavio įnašą į nacionalinę draudimo schemą, kurie siekia 14,1%, kuri yra diferencijuota priklausomai nuo lokalizacijos.

Viešame interneto portale Altinn, verslo sektoriui sudaryta galimybė susipažinti su elektroninėmis formomis ir paslaugomis, ir galima rasti informaciją apie taisykles.

Tai pasitikėjimas dėl valdžios ir piliečių, darbdavių ir darbo sutarčių ir taip pat tarp verslo partnerių.

Įmonės lygiu, tarp darbdavio ir darbuotojo ir tarp vadovo ir pavaldinio bendradarbiavimas yra gyvybiškai svarbus.

Yra daug autonomijos tiek, ką darbuotojai daro ir kaip jie tai daro, ir yra paprastai aukšto lygio pasitikėjimas, kiekvienas prisideda prie bendrų tikslų ir uždavinių.

Norvegai paprastai motyvuojami asmeninio tobulėjimo, gera darbo aplinka ir draugiškais kolegomis, o ne finansiniu ar kitu kiekybiniu atlygiu.

Tačiau vis dar galima rasti darbo kultūras, kur asmeninis pasiekimai yra ypač vertinami, pardavimų ir finansinėse paslaugose.

Norvegai turi glaudų ryšį su gamta ir daugybė šeimų turi "Hytter" (namelius) netoli kranto arba kalnuose.

Vadovai turėtų veikti kaip pirmas tarp lygių ir jų darbas yra skatinti kolegas ir užtikrinti veiksmingą paskirstymą įmonės išteklių.

Sprendimai linkę būti bendru sutarimu ir vienas rezultatas taikant šį būdą yra tai, kad sprendimai gali būti sunkiai pasiekiami ir šis procesas gali būti ilgas.

Vienas labai teigiamas aspektas yra tas, kad informacijos srautas per Norvegijos organizacijose paprastai yra labai atviras, todėl visi darbuotojai jaučiasi vertinami.

Kiekvienas turi savo nuomonę, ir, kiekvieno asmens nuomonė yra verta dėmesio, susitikimai kartais gali pasirodyti kaip uždelsti ir neskubantys.

Jei norite padaryti komentarą, reikia pakelti savo ranką šiek tiek ir palaukti, kol dabartinė kalbėtojas baigs.

Norvegija tikriausiai gali pasigirti viena iš labiausiai lygių lyčių ekonomikų pasaulyje, ir yra dažnai minima kaip pavyzdys ir įkvėpimas kitoms šalims.

Todėl užsienio verslo moterys neturėtų susidurti su lyčių šališkumu ir bus vertinamos tik pagal jų profesinę kompetenciją.

Kai Parlamentas susitarė dėl dešimties politikos gairių naftos ir dujų sektoriuje 1971 metais, aplinkos apsauga buvo viena iš pagrindinių taisyklių.

  • Microsoft Word 2365 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 136 puslapiai (3647 žodžiai)
  • Universitetas
  • As
  • Norvegijos ekonominė ir investicinė situacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Norvegijos ekonominė ir investicinė situacija . (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/norvegijos-ekonomine-ir-investicine-situacija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 00:06
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo