Novatoriškų idėjų kūrimas programuojant - verslo planas


Įžanga. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Sumanyno unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Kritinė rizika.Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo progrnozė. Prognozuojamų pinigų srautu atasakaita. Darbų grafikas.


Žinoma, toks verslo modelis negarantuoja visiškos sėkmės ir idėjų realizavimo, nes tai yra gan rizikingas ir nemažai investicijų reikalaujantis verslas. Taip pat ir konkurencija šiuo metu yra gan nemaža šioje srityje. Bet mus nuteikia optimistiškai tai, kad galima nemažai uždirbti iš tokio verslo, bei jau esamų konkurentų sėkmės pavyzdžiai.

Kaip sugalvojome šią idėją? Mes studijuojame programų sistemų specialybę, todėl kilo tokia idėja atidaryti savo įmonę, kurioje, kurtume programinę įrangą. Pavadinimą sugalvojome iš įvairių variantų išrinkę vieną, arčiausiai širdies. Tai būtų „NjoySoft“ – lietuviškai skambėtų maždaug taip - mėgaukis programa. Kodėl angliškas pavadinimas? Todėl, kad perspektyvoje matome savo rinką ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Oficiali įmonės veiklos sritis Informacinės Technologijos, jų diegimas, atnaujinimas, gedimų šalinimas bei pritaikymas šių dienų verslo įmonių poreikiams patenkinti.

Iš pradžių dirbsime tryse t.y. tik savininkai arba kitaip idėjos sumanytojai, t.y. Algirdas Galaunia, Manvydas Bartašius, Mindaugas Degutis. Dirbsime IT sferoje, kursime programas, pagal mūsų klientų poreikius.

Unikalumas: pradžioje kažkuo išsiskirti nežadame, bet vėliau yra minčių atidaryti programinės įrangos kitaip programų (angl. apps) internetinę parduotuvę. Tai suteiktų galimybę namų vartotojams nusipirkti jiems norimą programą, kuri palengvintų jų kasdienę rutiną. Taip pat pardavinėtume ir telefonines programeles toje parduotuvėje. Tai būtų mūsų unikalumo rodiklis.

UAB “NjoySoft” norėdama išsilaikyti rinkoje, bandys pasiūlyti modernias darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą. Modernios darbo sąlygos: suteiksime darbuotojams galimybę tobulėti tiesiog darbo vietoje, naudojantis naujausiomis technologinėmis inovacijomis. Taip pat pasiūsysime darbuotojams įvairių technologinių pramogų, laisvu nuo darbo metu.

Šiuo metu kuriančių programinę įrangą įmonių vis daugėja, todėl konkurencija šioje sferoje taip pat didėja. Mes stengsimės konkuruoti rinkoje pasitelkdami savo įgautas žinias aukštojoje mokykloje bei atlikdami projektus laiku, pagal kliento nustatytus terminus. Mūsų vizitinė kortelė – atsakingumas, pagarba, sąžiningumas.

Įmonę steigsime Vilniuje, todėl, kad šiame mieste ir gyvename. Kaip žinoma daugelis firmų savo veiklą perkelia į kompiuterį, modernizuojasi, jiems reikia įvairių programų pagal veiklos sritį. Mes jiems tą galime pasiūlyti. “NjoySoft” yra pasiruošusi glaudžiam bendradarbiavimui su klientu, jo poreikių realizavimui bus dedamos visos pastangos. Vieta, kurioje bus įsteigta įmonė didelio skirtumo neturi, nes vistiek, mes planuojame sukurti savo internetinį puslapį, kuriame patalpinsime savo įmonės veiklos sritis, darbų pavyzdžius, kontaktus ir pan. Kodėl turėtų pasirinkti mus? Todėl, kad tik glaudaus bendradarbiavimo dėka galima suderinti tokią kainą, kuri būtų priimtina mums ir mūsų klientui. IT rinka šiuo metu kaip tik išgyvena piką. Mums tai parankus rodiklis kaip tik susikurti šiuo metu. Mūsų planuojama rinka nėra tik Lietuvos juridiniai ir fiziniai asmenys. Vėliau planuojame kontaktuoti ir su užsienio rinka.

Šiuo metu tokių įmonių, kurios kuria programinę įrangą yra nemažai. Taip pat ir besikuriančių, tokių kaip mes yra tikrai daug. Konkurencija neišvengiama. Mums didelis pliusas dėl to, kad nor s ir tokių įmonių daug, bet jų poreikis tik auga, nes auga ir įmonių skaičius, kurioms reikia mūsų produktų.

UAB „NjoySoft“ produktų įvedimo į rinką stadijoje naudos plačią įsiterpimo strategiją. Mūsų produktų kainos bus lyginamos su kitų firmų panašių produktų kainomis ir bus stengiamąsi jas sumažinti prisitaikant prie rinkos. Tokių būdu tikimės pritraukti kuo daugiau klientų bei mūsų programų vartotojų. Taip pat bus skiriami pinigai įvairioms reklamoms. UAB „NjoySoft“ augimo stadijoje papildomų darbuotojų samdyti neplanuojame, taip tikimės išvengti papildomų išlaidų. Bet ateityje, augant klientų skaičiui tikimės plėtoti įmonės veiklą, samdyti naujus darbuotojus, reklama užsienyje ir pan.

  • Informatika Verslo planas
  • Microsoft Word 173 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (3555 žodžiai)
  • Kolegija
  • Manvydas
  • Novatoriškų idėjų kūrimas programuojant - verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Novatoriškų idėjų kūrimas programuojant - verslo planas . (2017 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/novatorisku-ideju-kurimas-programuojant-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:11
×