Novaturas analizė


Referatas apie novatura. Novaturas diplominis darbas. Novaturas pristatymas. Novaturas imones analize. Uab „novaturas“ marketingo veiklos analizė. Organizacija novaturas. Verslo planas: uab "novaturas" turizmo įmonės personalo valdymas. Novaturas referatai. Praktikos navature ataskaita. Novaturas praktika.

Įvadas. Organizacijos charakteristika. Veiklos planavimas, organizavimas ir kontrolė. Pagrindiniai organizacijos tikslai. „novaturo“ paslaugų asortimentas. Veiklos kryptys. Veiklos sričių pasiskirstymas. Organizacijos personalas. Organizacinė valdymo struktūra. Dabuotojams keliami kvalifikaciniai reikalavimai. Kvalifikacijos kėlimas. Ryšiai su kitomis lietuvos ir užsienio organizacijomis. Rinkodara. Konkurentai. Išvados ir pasiūlymai.

Vizija - būti išskirtiems klientų, dėl atliekamo aukšto paslaugų lygio.

Mūsų uždaviniai yra nuosekliai, puikiai suteikti paslaugas, del ko klientai ir vėl sugrįžtų į vieną ar kitą šalį arba pasirinktų kitas keliones su "Novaturu".

Įmonės darbuotojai turi teisę pasikelti kvalifikaciją. Apsigindami specialisto diplominį darbą.

Pagyvenę žmonės (50 metų ir daugiau) mėgsta Europą, pagal savo pomėgius. Juos ypač vilioja Italija, Ispanija,Pranc., Austrija

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1399 žodžiai)
  • Irena
  • Novaturas analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Novaturas analizė. (2012 m. Gruodžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/novaturas-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:50
×