Novelė išversta iš anglų kalbos


Novelė išversta iš anglų kalbos.

Ji sedėjo prie lango ir stebėjo, kaip vakaras pasiglemžia aveniu. Galvą ji buvo atrėmus į lango užuolaidas, ir uodė dulkiną Cretton'ės kvapą. Ji jautėsi pavargusi.

Praėjo tik keletas praeivių. Vienas iš jų buvo žmogus iš galinio aveniu namo, kuris pėdino keliu link savo namų. Evelina girdėjo jo žingsnius ant betono dangos, kuriuos galiausiai pakeitė traškėjimas ant bėgimo takelio, priešais naują raudoną namą. Kažkada toje vietoje buvo platus laukas, kuriame vakarais ji žaisdavo su kitais kiemo vaikais. Tačiau, tada vyras iš Belfasto nupirko tą vaikų taip mėgstamą lauką ir jame pristatė namų - ne tokių mažų rudų, kaip jų, bet iš ryškių plytų ir su blizgančiais stogais, prabangių namų. O juk tokia daugybė vaikų iš šio aveniu, buvo įpratę ir mėgo žaisti tame lauke kartu. Tai - Deve'inai, Water'sai, Dunns'ai, mažasis paralyžuotas Keogh'as, bei ji su savo broliais ir seserimis. Tik jos brolis Ernestas, dėja, niekada nežaidė kartu su jais: jis buvo per daug suaugęs.

Evelinos tėvas vydavo vaikus šalin nuo žaidimų lauko, grėsmingai mosuodamas savo Erškėčių lazda, tačiau, mažasis Koegh'as dažniausiai budėdavo žvalgo pozicijoje ir laiku pastebėjęs, pranešdavo visiems, kuomet pamatydavo ateinantį jos tėvą.

Ir vistiek atrodė, kad tada jie visi būdavo laimingesni nei dabar. Ir jos tėvas tada nebuvo toks jau blogas. O be to,ir jos mama tebebuvo gyva. Tai buvo prieš daugybę laiko. Kuomet Evelina, jos broliai ir seserys užaugo, jų mama jau buvo mirusi. Taip pat mirė ir jų vaikystės draugė Tizzie Dunn, o Water'sai grįžo atgal į Angliją. Viskas

  • Adobe PDF 189 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai
  • Kristina
  • Novelė išversta iš anglų kalbos
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Novelė išversta iš anglų kalbos. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/novele-isversta-is-anglu-kalbos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 13:28
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo