NT vadybininko brokerio asistentė praktikos ataskaita


Įvadas. Uab “Dupro group“. Nekilnojamojo turto vertinimas. Pirkimo pardavimo sutartys. Turto vertintojai. Vertinimo procesas. Bendravimas su klientais. Objekto pardavimas – klausimai pardavėjui. Naujas objektas - Objekto pardavimas. Išvados. Pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Gamybinę praktiką 2 atlikau UAB ‘‘DUPRO GROUP‘‘ įmonėje, kuri yra įsikurusi Vilniuje adresu Verkių g. 29, 3 korpusas (2 aukštas), mažiau nei prieš metus įmonė buvo įsikūrusi adresu S. Žukausko g. 49-83 kur ir buvau atlikusi gamybinę praktiką 1, kadangi įmonė yra jauna, veržli ir profesionali teikianti labai plataus spektro nekilnojamojo turto pirkimo bei pardavimo tarpininkavimo paslaugas nusprendžiau šiais metais t.y. 2015-06-01 iki 06-26 atlikti gamybinę praktiką 2 UAB “Dupro Group“ įmonėje , nes įmonė stumiasi vis į priekį ir galima pamatyti, kaip vystosi tolimesnė įmonės veikla. Tam, kad nekilnojamojo turto rinkos veikla būtų efektyvi, įmonė atsirenka rinkoje dirbančius profesionalus – turto agentus, rinkos analitikus, vertintojus ir kt.

Praktikos metu buvau paskirta įmonės NT vadybininko brokerio asistente. Pati įmonė įregistruota 2012-04-26.

Gamybinės praktikos 2 tikslas – toliau gilintis ir analizuoti UAB DUPRO GROUP pirkimo bei pardavimo tarpininkavimo paslaugas.

Šiuo metu UAB DUPRO GROUP įmonėje dirba vienuolika NT vadybininkų brokerių tarp jų yra pardavimų vadovas ir direktorius, kurie NT vadybininkams padeda spręsti sunkias iškilusias problemas, taip pat ir man. Iškilus klausimui pardavimu vadovas arba direktorius padėdavo išspręsti iškylusi klausimą, taip pat padėdavo ir kiti NT vadybininkai brokeriai. Nors ir buvau paskirta vieno NT brokerio asistente, stengiausi viską daryti savarankiškai stebėdama, kaip darbą atlieka kiti darbuotojai ir pritaikyti savo jau žinomas teorines žinias, kurias įgyjau per tris mokymosi metus ir netrugdyti kitiems darbuotojams, bet kai paskirdavo specialią užduotį imdavausi iškart ją atlikti.

UAB Dupro Group vertina tokius geografinius rajonų objektus, kaip: Pilaitė, Lazdynai, Karoliniškės, Viršuliškės, Justiniškės, Pašilaičiai, Žvėrynas, Šeškinė, Fabijoniškės, Santariškės, Jeruzalė, Baltupiai, Šnipiškės, Naujamiestis, Senamiestis, Žirmūnai, Antakalnis, Naujoji Vilnia, Vilkpedė, Naujininkai. Ir tik tada atlieka ekonominių tendencijų išsamią analizę ir tik tada nekilnojamojo turto objekto vertės apskaičiavimus pateikia raštiškoje ataskaitoje.

Visi nekilnojamieji daiktai yra registruojami Nekilnojamo turto kadastre ir registre. Jiems būdinga tai, kad kiekvienas nekilnojamojo turto objektas aprašomas tam tikrais kadastro duomenimis. Jie reikalingi vertinant nekilnojamąjį turtą, taip pat atliekant veiksmus, susijusius su šių objektų juridinės padėties pakeitimais. Vertinant nekilnojamąjį turtą svarbu žinoti, kas yra ir kas nėra nekilnojamojo turto objektai. Nekilnojamojo turto kadastre ir registre registruojami šie atskirais nekilnojamojo turto objektais suformuoti nekilnojamieji daiktai:

Sutartys turi būti notarinės formos, jose turi būti nurodomi pagrindiniai duomenys apie nekilnojamąjį turtą, žemės sklypo ar kito nekilnojamojo turto adresas, savininkas, kaina. Nuosavybės teisė į nekilnojamąjį turtą pirkėjui pereina nuo daikto perdavimo momento. Nekilnojamojo turto perdavimas ir jo priėmimas turi būti įformintas priėmimo-perdavimo aktu ar kitu sutartyje nurodytu dokumentu, kurį pasirašo pardavėjas ir pirkėjas.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 88 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2771 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • NT vadybininko brokerio asistentė praktikos ataskaita
    10 - 5 balsai (-ų)
NT vadybininko brokerio asistentė praktikos ataskaita. (2015 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/nt-vadybininko-brokerio-asistente-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:02
×