Nugaros skausmas ir jo paplitimas tarp žmonių, dirbančių sėdimą ir stovimą darbą


Nugaros isvarza ir stovimas darbas. Darbo tipai: sedimas,stovimas. Stovimas darbas nugara.

Nugaros problemų paplitimas tarp žmonių, dirbančių sėdimą ir stovimą darbą. Įvadas. Stuburo anatomija. Stuburo slanksteliai. Stuburo diskai. Nugaros smegenys ir nervų šaknelės. Skoliozė. Įgimta skoliozė. Skoliozės dėl nevienodo ilgio kojų. Neaiškių priežasčių skoliozės. Radikulitas. Radikulito gydymas. Tarpslankstelinė išvarža. Tarpslankstelinės išvaržos gydymo metodai:. Stuburo raiščių patempimas. Slankstelio lūžis. Slankstelių lūžių gydymas. Nugaros smegenų pažeidimai. Darbo ergonomika. Tyrimo metodika. Tyrimo analizė ir metodika. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas. Priedai.

Šiame tyrime naudojau anketavimo metodą. Jį pasirinkau siekdamas išsiaiškinti ar žmonės domisi savo kūnu ir jo problemomis, ar žino apie tai, kokie pavojai jų laukia kasdieniame darbe ir, ar labai priklauso nugaros problemos nuo darbo pobūdžio. Todėl ir pasirinkau tirti žmones, kurie dirba sėdimą ir stovimą darbą.

Šiame tyrime dalyvavo penkiasdešimt respondentų, kurie buvo pasirinkti atsitiktine tvarka. Vienintelis pasirinkimo kriterijus – dirbamo darbo pobūdis, kuris turėjo būti sėdimas arba stovimas darbas.

  • Microsoft Word 359 KB
  • 2013 m.
  • 33 puslapiai (5568 žodžiai)
  • Kolegija
  • Iveta
  • Nugaros skausmas ir jo paplitimas tarp žmonių, dirbančių sėdimą ir stovimą darbą
    10 - 2 balsai (-ų)
Nugaros skausmas ir jo paplitimas tarp žmonių, dirbančių sėdimą ir stovimą darbą. (2013 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/nugaros-skausmas-ir-jo-paplitimas-tarp-zmoniu-dirbanciu-sedima-ir-stovima-darba.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 15 d. 15:40
×