Nuoga Gamta dailės pristatymas


Nuoga gamta. Klaipėdos herkaus galerija. Meda Arbutaitė Dilinskienė. Pavadinimas nežinomas. Tai yra tapybinis darbas. Jis yra linksmos, teigiamos nuotaikos. Nijolė Vilutienė. 2014. “ŽIEMOS ŠAKOS“. Šis darbas yra akvarelinis. Spalvos niūrios, nes darbas tapytas žiemos spalvomis. H. Rutkauskas. Šis paveikslas yra nutapytas ant drobės. Nijolė Vilutienė. “Gamtoje”. Šiame paveiksle yra vaizduojamas gamtos elementas. Šarūnas Šarkauskas. pavadinimas nežinomas. Šarūnas Šarkauskas šiame paveiksle norėjo pavaizduoti merginą. Ši menininkė norėjo pavaizduoti elementus iš žiemos. Šio paveikslo tema yra nežinoma. Šio paveikslo tema.

Tai yra tapybinis darbas. Jis yra linksmos, teigiamos nuotaikos, nes yra spalvingas. Fone yra grafikos elementų, bei šiltų spalvų. Šis darbas nutapytas ant drobės, XXI a. Paveikslas yra meninis, bei šiltos nuotaikos. Šis paveikslas nėra realistinis, jame taip pat yra vaizduojamas skėtis, norint apsisaugot nuo lietaus, tačiau fonas yra spalvingai išmargintas, todėl tai nebūtinai reiškia, kad lietus turi būti niūrus.

Šis paveikslas yra nutapytas ant drobės. Spalvų yra šiltų ir šaltų. Vaizduojama vandens gėlės, žiedais nulinkusios į vandenį. Matoma saulėta, giedra diena, bet po gėlėmis ir jų lapais – šešėlis. Nors vanduo yra nutapytas „purvinomis spalvomis“, bet vis tiek, tarsi veidrodis, atsispindi žiedai.

Šiame paveiksle yra vaizduojamas gamtos elementas, pieštas minkštu, nespalvotu pieštuku.

  • Dailė Skaidrės
  • MS PowerPoint 28083 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (352 žodžiai)
  • Domantas
  • Nuoga Gamta dailės pristatymas
    10 - 5 balsai (-ų)
Nuoga Gamta dailės pristatymas. (2016 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/nuoga-gamta-dailes-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 04:26
×