Nuolatinės srovės grandinių su nuosekliai sujungtais rezistoriais tyrimas nuolatinės srovės grandinių su lygiagrečiai sujungtais rezistoriais tyrimas


Tyrimų objektas ir darbo eiga. Šis darbas susideda iš dvejų dalių. Pirmoje mes eksperimentiškai tirsime nuosekliai sujungtų rezistorių grandinę, antroje mes tirsime lygiagrečiai sujungtų elementų grandinę. Įrenginiai. Grandinės su nuosekliai sujungtais elementais tyrimas. Darbo eiga. Rezultatų apdorojimas. Lentelė. Darbo eiga. Lentelė. Rezultatų apdorojimas.


NUOLATINĖS SROVĖS GRANDINIŲ SU NUOSEKLIAI SUJUNGTAIS REZISTORIAIS TYRIMAS. NUOLATINĖS SROVĖS GRANDINIŲ SU LYGIAGREČIAI SUJUNGTAIS REZISTORIAIS TYRIMAS

Šis darbas susideda iš dvejų dalių.

Įstatykite KL – 13001 modulį į pagrindinį bloką KL - 21001. Pasirinkite modulyje KL - 13001 bloką b ir identifikuokite rezistorius R2, R3 ir VR1.

Kintamos varžos rezistoriaus VR1 gnybtus laidais sujunkite su atitinkamais bloko b gnybtais. Tokiu būdu rezistoriai R2, R3 ir VR1 bus sujungti nuosekliai. Kintamos varžos rezistoriaus VR1 varžą pasirinkite sukdami rankenėlę (pavyzdžiui, nustatykite rankenėlę į vidurinę padėtį).

Perjunkite multimetrą į varžos matavimo režimą ir atskirai išmatuokite kiekvieno rezistoriaus varžas, taip pat visų nuosekliai sujungtų rezistorių ekvivalentinę varžą Rekv. Gautą rezultatą įrašykite į 1.1 lentelę:

Nuosekliai sujungtų elementų ekvivalentinė varža skaičiuojama pagal formulę: . Suskaičiuokite, ar ji sutampa su jūsų matavimo rezultatais.

Multimetrą perjunkite į nuolatinės įtampos matavimo režimą ir prijunkite prie maitinimo šaltinio.

Po to iš eilės prijunkite multimetrą prie kiekvieno iš rezistoriaus R2, VR1 ir R3 ir pamatuokite įtampą kiekviename rezistoriuje (schemoje parodytas tik prijungimas prie R3). Duomenis įrašykite į 1.1 lentelę.

  • Microsoft Word 698 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (796 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dima
  • Nuolatinės srovės grandinių su nuosekliai sujungtais rezistoriais tyrimas nuolatinės srovės grandinių su lygiagrečiai sujungtais rezistoriais tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Nuolatinės srovės grandinių su nuosekliai sujungtais rezistoriais tyrimas nuolatinės srovės grandinių su lygiagrečiai sujungtais rezistoriais tyrimas . (2017 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/nuolatines-sroves-grandiniu-su-nuosekliai-sujungtais-rezistoriais-tyrimas-nuolatines-sroves-grandiniu-su-lygiagreciai-sujungtais-rezistoriais-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:22
×