Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas laboratorinis


Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas. Darbo tikslas naudojantis “MatLab–SimuLink” programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo generatoriaus savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis vykdant imitaciją gauti šias generatoriaus charakteristikas. Natūraliąją. Esant padidintai inkaro grandinės varžai. Esant sumažintai variklio maitinimo įtampai. Pradiniai duomenys. Pagrindinės formulės. Darbo eiga. Mechaninės charakteristikos. Išvados.

Darbo tikslas: naudojantis “MatLab–SimuLink” programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo generatoriaus savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas.

Iš grafikų matome, kad mechaninės charakteristikos yra tiesinės. Šios charakteristikos parodo variklio inkaro sukimosi greičio priklausomybę nuo elektromechaninio momento.

Natūralioji mechaninė charakteristika gaunama, kai

  • Fizika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 55 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (409 žodžiai)
  • Jonas
  • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas laboratorinis
    10 - 9 balsai (-ų)
Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas laboratorinis. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/nuolatines-sroves-nepriklausomojo-zadinimo-variklio-charakteristiku-tyrimas-laboratorinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 20:18
×