Nuomos sutartis skaidrės


Nuomos sutartis referatas. Skaidrės teisės. Teises skaidres sutartis. Bendri skaidriu darymo nuostatai. Namo nuomos sutarties pavyzdys. Namo nuomos sutartis pavyzdys. Žemės nuomos sutarties forma. Kaip sudarytį nuomos sutartį. Nuoma ir panauda skaidres. Daiktu nuomos sutartis pavyzdys.

Įvadas. Tikslas. Bendrosios nuomos sutarties sąlygos. Nuomos terminas. Nuomojamo daikto perdavimas. Nuomos mokestis ir atsiskaitymo tvarka. Šalių teisės ir pareigos. Sankcijos už sutarties nuostatų nesilaikymą. Sutarties galiojimas ir nutraukimas. Baigiamosios nuostatos. Išvados. Nuoma – tai daikto perleidimas laikinai jį naudoti už atlygį (užmokestį). Perduodantysis -nuomotojas, naudos gavėjas - nuomininkas. Gali būti sudaroma nuomos sutartis (raštu arba žodžiu). Lietuvoje tai reglamentuoja lr civilinis kodeksas (xxviii skyrius). Nuomoti gali būti bet kokie nesunaudojamieji daiktai. Išsiaiškinti kokios yra normos sudarinėjant nuomos sutartį. Nuomotojas suteikia teisę nuomininkui laikinai atlygintinai naudotis [nurodomas ir apibudinamas konkretus daiktas (ar daiktai); jeigu nuomojamas didelis daiktų kiekis arba jeigu jų apibudinimas yra sudėtingas, nurodyti nuomojamus daiktus galima ir sutarties priede, darant šiame punkte nuorodą į priedą] (toliau – nuomojamas daiktas). Nuomininkas įsipareigoja mokėti nuomotojui [nurodoma suma skaičiais ir žodžiais] litų dydžio nuomos mokestį (į mokestį yra įskaityti visi privalomi mokėti mokesčiai; toliau – nuomos mokestis) už [nurodomas laikotarpis (savaitę, mėnesį ar kt. )]. Nuomininkas, pažeidęs sutarties iv dalies nuostatas, privalo nuomotojui mokėti [nurodoma suma skaičiais ir žodžiais] procentų dydžio delspinigius už kiekvieną pradelsta sumokėti dieną, skaičiuojant nuo pradelstos sumokėti sumos. Norint sudarytį nuomos sutartį (nesvarbu ar patalpų ar daiktų nuoma) būtina žinoti visas nuostatas, kad išvengtume nereikalingų problemų.
  • Teisė Skaidrės
  • MS PowerPoint 10 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (848 žodžiai)
  • Rugile
  • Nuomos sutartis skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Nuomos sutartis skaidrės. (2011 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/nuomos-sutartis-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 19:28
×