Nuoseklusis ir lygiagretusis rezistorių sujungimas


Nuoseklus jungimas. Lygiagretus jungimas. Lygiagretus varzu jungimas. Koks rezistoriu jungimas vadinamas nuosekliu. Lygiagretus rezistoriu jungimas. Ar pasikeis grandines rezimas sukeitus rezistorius vietomis. Kur pritaikomas nuoseklusis imtuvu sujungimas. Lygiagretusis jungimas. Nuoseklus ir lygiagretus jungimas. Rezistoriu jungimas.

Nuoseklusis ir lygiagretusis rezistorių sujungimas. Darbo tikslas – patikrinti nuosekliojo ir lygiagrečiojo rezistorių sujungimo ypatumus. Kaip pasiskirstė įtampų kritimai nuosekliai sujungtų rezistorių varžose? Kaip pasiskirstė srovės lygiagrečiai sujungtų rezistorių varžose? Kur pasitvirtino pirmasis ir antrasis kirchhofo dėsniai? Koks rezistorių (imtuvų) sujungimas vadinamas nuosekliuoju? Ar pasikeis grandinės režimas, sukeitus rezistorius vietomis? Kur pritaikomas nuoseklusis imtuvų sujungimas? Kokie nuosekliojo imtuvų sujungimo trūkumai? Kaip apskaičiuoti ekvivalentinę grandinės varžą, kai žinoma grandinės suvartota galia ir srovė? Koks rezistorių (imtuvų) sujungimas vadinamas lygiagrečiuoju? Kur pritaikomas imtuvų lygiagretus jungimas? Parašyti i ir ii kirchhofo dėsnius. Kaip apskaičiuoti šakos, kurioje du rezistoriai sujungti lygiagrečiai, laidumą? Ką nedelsiant turite daryti, jei pastebėjote žmogų , prisilietusį prie įtampos turinčio įrenginio ir negalintį atsitraukti. Nuostolių nustatymas elektros energijos perdavimo linijoje. Darbo tikslas – praktiškai nustatyti elektros energijos perdavimo linijos įtampos ir galios nuostolius. Susipažinti su darbui skirtais įtaisais ir matuokliais. Užsirašyti jų techninius duomenis. Sujungti pav schemą. Ką vadiname įtampos kritimu linijoje? Kaip apskaičiuoti įtampos kritimą linijoje, jei žinoma laidų varža ir apkrovos srovės stipris? Nuo ko priklauso laidininko varža? Kaip nustatyti elektros perdavimo linijos naudingumo koeficientą?

Įjungti vadovo nurodytas rezistorių varžas. Ampermetru pa išmasujungus rezistorius nuosekliai, tinklo įtampa juose pasiskirsto proporcingai kiesujungus rezistorius lygiagrečiuoju grandinės į tampa padidėja, o varža sumažėja proporcpirmoje grandinėje pasitvirtino ii-asis kirchhofo dėsnirezistorių (imtuvų) sujungimas vadinamas nuosekliuoju tada, kai jais teka ta pati srovė ir jie sujunggrandinės režimas, sukeitus rezistorius (imtuvus) vietomis nepakis, nes nuosekliai sujungtų imtuvų grandinę galima pakeisti ekvivalentiniu imtuvu, kurio varža lygi visų imtuvų varžų sumai , taip pat ir ekvivalennuosekliojo imtuvų sujungimo grandinės trūkumai tai, kad kiekvieno imtuvo darbo režimas priklauso nuo kitų imtuvų varžos. Jei vieno imtuvo varža keisis, keisis grandinės srovė ir kitų imtuvų įtampos. Atjungus vieną imtuvą, elektros grandinė nutrūks.

Ką nedelsiant turite daryti, jei pastebėjote žmogų , prisilietusį prie įtampos turinčio įrenginio ir negalintį atsitraukti.

Visų pirma, jei įmanoma, atjungti energijos šaltinį, jei tai neįmanoma reikia paimti elektros energijai nelaidų daiktą (medinis tašas) ir staigiu judesiu atitraukti tą kūno dalį, kuria yra prisilietęs nukentėjusysis ir kviesti greitąją medicinos pagalbą arba laikytis pirmosios pagalbos instrukcijų. Jei patalpa yra drėgna būtina avėti sausus ir elektdarbo tikslas – praktiškai nu įtampų skirtumas linijos pradžioje ir gale vadinamas įtampos kritimu linijoje. Įtampos kritimas laiduose, vadinamas įtampos nuostoliais. < laidininko varža priklauso iš kokios medžiagos pagamintas, ilgio, temperatūros(kuo žemesnė temperatūra tuo varža mažesn galingumo nuostoliai linijoje randami, padauginus įtampos nuostolius iš srovės O linijos naudingumo koeficientas randamas.

  • Microsoft Word 78 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (879 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidotas
  • Nuoseklusis ir lygiagretusis rezistorių sujungimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Nuoseklusis ir lygiagretusis rezistorių sujungimas. (2011 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/nuoseklusis-ir-lygiagretusis-rezistoriu-sujungimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 23:37
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo