Nuotaikos ir jas įtakojantys veiksniai


Nuotaika. Prasta nuotaika signalizuoja ligą? Serotoninas. Endorfinas. Prasta nuotaika ar liga? Ar galime pakeisti savo nuotaiką? Siekite dėkingumo. Pasikliaukite prisilietimų galia. Pasiklausykite mėgstamos dainos. Darykite tai, ką mėgstate. Padarykite ką nors sveiko. Išmėginkite naują maistą. Pažvelkite į ką nors mėlyno. Nusišypsokite. Kaip pakeisti nuotaiką? Raminamieji aromatai. Kas dar teikia laimės? Apie laimės maistą. Kokių produktų vengti? Dar apie kelias nuotaikas. Nuotaikos žiedai. Kaip apsisaugoti nuo blogos nuotaikos užkrato ir patiems spinduliuoti tik gerą nuotaiką? Keletas patarimų, kaip šypseną panaudoti savo naudai.

Dažnai blogos nuotaikos priežastis - nepasitenkinimas kažkokia sritimi. Galbūt norime, kad mūsu verslas sektųsi geriau, kad būtume turtingesni, kad atrodytume geriau. Net jei šios mintys nepamatuotos, jos išties gali mus nuliūdinti!

Tokiais atvejais musu nuotaiką pagerina pastangos būti dėkingam už tuos dalykus, kuriuos mums nusišypsojo laimė turėti ar patirti. Kad galėtume pažvelgti į viską iš perspektyvos, reikia imtis veiksmo - ar tai būtų sąrašo dalykų, už kuriuos esame dėkingi, susidarymas, ar padėkos žinutė asmeniui, kuris mums padėjo, ar kas nors kita. Visa tai padeda mums pasijusti geriau dėl to, kur esame dabar.

Ir galiausiai, jei jaučiamės nuliūdę, pasistenkime nusišypsoti, nesvarbu, kaip prastai jaučiamės. Mūsų nuotaika galiausiai ims keistis ir mūsų santykis su kitais pagerės.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (2723 žodžiai)
  • Evelina
  • Nuotaikos ir jas įtakojantys veiksniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Nuotaikos ir jas įtakojantys veiksniai. (2014 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/nuotaikos-ir-jas-itakojantys-veiksniai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 07:55
×