Nuotekų valymas


Nuoteku valymas referatas. Vandens valymas referatas. Nuoteku valymas speros. Zalio vandens valymas schemos speros. Nuoteku tvarkymas referatas. Nuoteku valymo budai referatas. Vandens saugojimo ar valymo budai. Nuoteku valymo irenginiai utenoje. Vandentiekis ir nuotekosreferatas. Geriamojo vandens ir nuoteku valymo imone praktikos ataskaita.

Įvadas. Centralizuoto vandentiekio ir nuotekų ūkio kūrimas. Nuotekos. Nuotekų valyklos pajėgumai. Utenos miesto nuotekų valykla šiandien. Nuotekų surinkimas. Nuotekų valymas. Vandens kokybė. Utenos miesto geriamo vandens. M. Kokybiniai rodikliai. Vandentiekis. Vandens gavyba. Vandens gerinimas ir tiekimas. Išvados. Naudota literatūra.

UAB „Utenos vandenys“ eksploatuoja 31 vandenvietę, 88 gręžinius, 292 km vandentiekio tinklų.

Utenos miestui vanduo iš Kaliekių vandenvietės pradėtas tiekti 1976 metų pabaigoje. Kaliekų vandenvietėje išgręžti 28 gręžiniai, kurių projektinis pajėgumas 30000 m3 parą vandens.

Įmonė Utenos rajone eksploatuoja 31 vandenvietę, 12 vandens gerinimo įrenginių.

Šio apsilankymo, UAB ,,Utenos vandenys“ įmonėje, metu mes daug ką sužinojome apie jos veiklą, bei tolimesnius planus, sužinojome kaip ji atlieka procedūras, kad mus aprūpintu švariu ir skaniu vandeniu, kokią kelia turi praeiti vanduo, kol jis tampa toks pat švarus koks ir buvo, kaip jis valomas ir kokie prietaisai padeda valyti vandenį. Kaip surenkamos ir valomos nuotekos.

  • Microsoft Word 3157 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (1603 žodžiai)
  • Tomas
  • Nuotekų valymas
    6 - 2 balsai (-ų)
Nuotekų valymas. (2012 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/nuoteku-valymas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 16:58
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo