Nuovargis ir atsigavimo priemonės projektas


Nuovargis ir atsigavimo priemonės. Klaipėda. Įvadas. Nuovargis – fizinės. Tikslas susipažinti su nuovargio formomis bei atsigavimo priemonėmis. Uždaviniai Išsiaiškinti pagrindines nuovargio priežastis Aptarti efektyviausias atsigavimo priemones. Pervargimas – nuolatinio nuovargio padarinys. Nuovargis. Miegas Atsipalaidavimo pratimai Masažas, karštos bei ledo vonios, pirtys Elektrostimuliacija. Miegas. Miegas – vienas svarbiausių atsigavimo būdų. Atsipalaidavimo pratimai. Atsipalaidavimo pratimai – tai tokie pratimai. Medicininės atsigavimo priemonės. Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir emocinės įtampos mažinimas. Elektrostimuliacija – gydymas impulsinėmis srovėmis. Išvados. Atsigavimo priemonės gerina organizmo atsistatymo procesus ir po fizinio. Literatūra.


Tikslas: susipažinti su nuovargio formomis bei atsigavimo priemonėmis.

Uždaviniai: Išsiaiškinti pagrindines nuovargio priežastis Aptarti efektyviausias atsigavimo priemones, padedančias greičiausiai atstatyti nusilpusį organizmą.

Miegas Atsipalaidavimo pratimai Masažas, karštos bei ledo vonios, pirtys Elektrostimuliacija.

Atsipalaidavimo pratimai – tai tokie pratimai, kuriuos darant kiek įmanoma mažinama raumenų įtampa. Relaksaciniais pratimais šalinama per didelė nervų ir raumenų įtampa (1). Relaksacinių pratimų poveikis (4): mažinama raumenų ir psichinę įtampą; gerinama nuotaiką ir savijautą; padeda atgauti energiją, greitina atsigavimą po fizinių krūvių; padeda atsikratyti susikaupusios įtampos, kovoti su stresais; stiprina nervų ir imuninę sistemą;.

Atsigavimo priemonės gerina organizmo atsistatymo procesus ir po fizinio, ir po emocinio krūvio, tačiau svarbu tinkamai pasirinkti atsigavimo priemones ir metodikas. Priemonės ir metodikos turėtų būti parinktos atsižvelgiant i pratybų, mikrociklų turinį, sportininko patirtį. Sportininkų organizmai prie atsigavimo priemonių prisitaiko kaip ir prie treniruotės krūvių, todėl atsigavimo priemonių kompleksus reikia keisti.

  • MS PowerPoint 131 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (687 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edmundas
  • Nuovargis ir atsigavimo priemonės projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Nuovargis ir atsigavimo priemonės projektas. (2019 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/nuovargis-ir-atsigavimo-priemones-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 05 d. 07:04
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo