Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai ekonomikai


Nusikaltimai ekonomikai. Nusikaltimai ekonomikai ir verslo tvarkai. Komercinės paslapties atskleidimo baudžiamasis teisinis vertinimas. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai ekonomikai ir verslui. Kreditinis sukčiavimas kursinis. Nusikaltimu itaka ekonomikai. Finansiniai nusikaltimai magistro darbas.

Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai ekonomikai. Įvadinė dalis. Nusikaltimų ekonomikai ir ūkininkavimo tvarkai sąvoka ir sistema. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai ekonomikai. Nusikaltimų ekonomikai apibūdinimas,tyrimo metodikos pagrindai, ypatumai, taktika. Kai kurie baudžiamosios atsakomybės už nusikaltimus ir baudžiamuosius nusižengimus ekonomikai (verslo) tvarkai klausimai pagal naująjį lietuvos respublikos baudžiamąjį kodeksą. Kontrabanda. Namų gamybos stiprių gėrimų gabenimas. Neteisėtas vertimasis ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla. Neteisėta juridinio asmens veikla. Apgaulingas pareiškimas apie juridinio asmens veiklą. Kredito, paskolos ar tikslinės paramos panaudojimas ne pagal paskirtį ar nustatytą tvarką. Kreditinis sukčiavimas. Nusikalstamas bankrotas. Komercinis šnipinėjimas. Komercinės paslapties atskleidimas. Juridinio asmens baudžiamosios atsakomybės pagrindai. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas. Teisės norminiai aktai. Specialioji literatūra.

Lyginant su ankščiau galiojusiu BK panašiu skyriumi Naujajame BK yra žymiai mažiau . straipsnių numatančių baudžiamąją atsakomybę. Dabar yra 14 straipsnių, o anksčiau – 20. Įstatymų leidėjas pasielgė teisingai atsisakydamas tam tikrų nusikalstamų veikų sudėčių (perteklinių).

Naujame BK atsisakė tarybinių nusikaltimų ūkininkavimo tvarkai sudėčių. Buvo nutarta išplėsti nusikaltimų valstybės tarnybai subjektų ratą ir tai buvo padaryta. Seniau valstybės subjektu buvo valstybės tarnautojai, dabar gi ne tik valstybės tarnautojai, bet ir valstybės tarnautojams prilyginti asmenys. Asmenys atsakys procesine prasme turintys viešojo administravimo įgaliojimus ir teikiantys viešąsias paslaugas (230 str. – sąvoka).

Dabar kyla problema, jei UAB piktnaudžiauja taryba, jie negali būti pripažįstami t.t. nusikaltimo subjektais.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2013 m.
  • 43 puslapiai (13643 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai ekonomikai
    10 - 1 balsai (-ų)
Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai ekonomikai. (2013 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/nusikaltimai-ir-baudziamieji-nusizengimai-ekonomikai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 19 d. 05:31
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo