Nusikaltimai ir teisės pažeidimai


Nusikalstama veika ir kiti teises pazeidimai. Teisiniai pazeidimai. Administracinis teisės pažeidimas ir nusikaltimas. Administracinis teises pazeidimas anotacija. Nusikaltimai kursinis. Administracinis teises pazeidimas skaidres. Nusikaltimai ir pazeidimai. Pazeidimo apraso zmogaus ikeltas pavyzdys. Nusikalstamos veikos ir administraciniai teises pazeidimai. Nusikaltimo kategorija.

Teisės kursinis darbas. Įvadas. Teisės pažeiimo sąvoka ir požymiai. Nusikalstamos veikos samprata ir reikšmė baudžiamojoje teisėje. Nusikalstamų veikų rūšys. Nusikalstamų veikų rūšys. Nusikaltimų kategorijos. Kiti teisiniai pažeidimai. Išvados. Literatūra.


LR Baudžiamaji Kodeksą. Iki šiol Lietuvos baudžiamojoje teisėje buvo vartojamas tik „nusikaltimo" terminas. Naujasis LR Baudžiamasis Kodeksas, be „nusikaltimo" termino, įvedė „baudžiamojo nusižengimo" terminą. Taigi, nusikalstamą veika buvo suskirstyta į rūšis.

Šio darbo tikslas ir aprašyti nusikalstamas veikas ir kitus teisinius pažidimus Darbo objektas: nusikalstamos veikos ir kiti teisiniai pažeidimai. Tam, kad pasiekti tikslą, darbe iškelti uždviniai:

1.Aprašyti teisės pažeidimo sąvoką ir požymius;

2.Išanalizuoti nusikalstamos veikos sampratą ir reikšmę baudžiamojoje teisėje;

3.Įvardinti kitus teisinius pažeidimus.

Darbas sudarytas iš trijų pagrindinių dalių. Pirmojoj dalyje aprašoma teisinio pažidimo sąvoka ir požymiai. Antrojoje darbo dalyje apibūdinama nusikalstama veika ir išryškinama jos reikšmė baudžiamojoje teisėje. Trečiojoje darbo dalyje analizuojamos nusikalstamų veikų rūšys ir detaliau aprašoma nusikaltimų kategorijos.

  • Teisė Kursiniai darbai
  • 2012 m.
  • X
  • 10 puslapių (2212 žodžių)
  • Universitetas
  • Teisės kursiniai darbai
  • Microsoft Word 19 KB
  • Nusikaltimai ir teisės pažeidimai
    10 - 1 balsai (-ų)
Nusikaltimai ir teisės pažeidimai. (2012 m. Birželio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/nusikaltimai-ir-teises-pazeidimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:34