Nusileidimas Mėnulyje


Nusileidimas. Mėnulyje. Pirmasis Žmogus Mėnulyje. Apollo Misijos ir NASA. Bet Kam? Kaip gi ten nusigauti? Armstrongo žodžiai mėnulyje. Tų ir šių laikų technika. Grįžimas į žemę. Laikai. Ar viskas tikrai įvyko? Įdomūs Faktai #. Kiti Nusileidimai. Mėnulyje. Bet ne visos misijos buvo sėkmingos.


Projektą paruošė Petras Stankaitis, Danielius Zaremba Ir Erikas Nakrošius.

Kaip jau žinote, žmonės visada norėjo skristi, bet tikrai niekas nesitikėjo kad kažkas pakils į kosmosą, ir galų gale nusileis mėnulyje...

Kai žmonės buvo nustebinti Rusijos gebėjimų pakelti žmogų į kosmosą, todėl 1969 metais Amerika nusprendė pakelti žmogų į patį mėnulį. Šis projektas buvo labai svarbus nes reikėjo pasiekti mėnulį greičiau negu Rusija.Ir dėl to prezidentas į šitą projektą investavo apie 25 milijardus dolerių, ir kai kurie žmonės mano, kad butų užtekę daug mažiau. Iš viso apollo misijų buvo 14 ir 2 iš jų buvo nesėkmingos.

Jum tikriausiai kyla klausimai: kam iš viso ten vilktis? Kodėl ten niekas negrįžo? NASA sako kad jie tiesiog norėjo pasiekti mėnulį greičiau negu Rusijos kosmonautai. Ir iš tikrųjų tai kai kuriems žmonėms kelia įtarimų... Kodėl praėjus tik aštuoneriems metams pakilus pirmajam žmogui į kosmosą jau skrendama į mėnulį. Ir kodėl gi mes ten negrįžtame? Gi nebuvo labai sunku ten nuskristi prieš 47 metus?

O nusigavo jie ten naudodami “SATURN V” raketą. Ji buvo didžiausia kada nors sukurta raketa ir buvo sudaryta iš 3 etapų ir „Apollo“ erdvėlaivio:.

  • Astronomija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1801 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (591 žodžiai)
  • Petras
  • Nusileidimas Mėnulyje
    10 - 7 balsai (-ų)
Nusileidimas Mėnulyje. (2016 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/nusileidimas-menulyje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 17:01
×