Nusirašinėjimas blogybė ar dorybė


Nusirašinėjimo žalą. Rasinys apie nusirasinejima. Nusirasinejimas rasinys. Rasiniai apie nusirasinejima. Kas yra nusirasinejimas. Straipsnis apie nusirasinejima. Rasinelis apie nusirasinejima. Nusirasinejimas mokykloje. Rasinys apie dorybe. Dorybe rasinys.

Įvadas. Literatūros šaltinių apžvalga. Nusirašinėjimo nauda. Nusirašinėjimo žala. Tyrimo analizė. Išvados. Darbo tikslas: aptarti pagrindines nusirašinėjimo priežastis. Darbo uždaviniai. Pateikti dažniausius nusirašinėjima pateisinančių ir griežtai smerkiančių žmonių argumentus, apibūdinti naudą, bei žalą, kurią patiria nusirašinėjantis asmuo. Atlikti anketinę apklausą, gautus rezultatus susumuoti ir apipbendrinti.

Ilona griniūtė nusirašinėjimas – bausti negalima pasigailėti? prieiga per internetą: http://www. Komfakas. Lt/akademinis nesąžiningumas studijų srityje yra apibrėžiamas kaip elgesys, pažeidžiantis studento atlikto darbo įvertinimo principą. Akademinio nesąžiningumo samprata, jungian du faktorius: plagijavimą , kuris susijęs su rašytinėmis užduotimis, bei sukčiavimą , kuris susijęs su egzaminais, kontroliniais darbais, testais. Dažniausiai pasitaikanti sukčiavimo atmaina, susijusi su egzaminais ir tarpiniais atsiskaitymais, yra nusirašinėjimas.

Nusirašinėjimas mokyklose – kasdienis reiškinys: kam nėra tekę nusirašyti neišmoktos fizikos formulės sprendžiant kontrolinio darbo uždavinius ar pasitikslinti nosinių raidžių rašybos vidurį diktanto? Tačiau dažnai esame įsitikinę, kad, pasiryžę siekti aukštojo mokslo ir galintys įveikti aukštųjų mokyklų konkursinių balų karteles, nusirašinėjimo amatą turėtų užmiršti, o to daryti nemokėję jo ir neišmoktdarbo uždaviniai. Pateikti dažniausius nusirašinėjima pateisinančių ir griežtai smerkiančių žmonių argumentus, apibūdinti naudą, bei žalą, kurią patiria nusirašivisur akcentuojama, kad nusirašinėjimas yra labai blogas reiškinys, kuris būdingas tingintiems mokytis, tačiau egzistuoja ir kitokia nuomonė. Yra argumentų gyvenime visos informacijos galvoje niekada nesusitalpinsi, todėl geriau žinoti, kaip išsisukti iš keblios situacijos, o ne baimintis dėl žinių trūkumo.

Baigę aukštąją mokyklą didžiosios dalies teorinių žinių nenaudojame, todėl nusirašinėjimas nėra toks smerktinas nusikaltimas, kaip gali atrodyti.

Tik pats studentas, sąmoningai pasirinkęs tam tikrą studijų kryptį, žino, kokia informacija jam reikalinga, o kokia – ne, taigi tik pats studentas pasirenka savo prioritetus.

Studentams, ypač dirbantems, ne visada pakanka laiko išmokti visa pateikiama informacija, todėl nusirašant bendrojo lavinimo dalykus galima susitelkti į pagrindiniutaigi nusirašinėjimo negalima vienareikšmiškai neigiamai vertinti, nes tai darant atsakingai ir tikslingai galima sutaupyti laiko ir šnors ir kaip stengtumės pateisinti šį moksleivių, bei studentų pomėper lengvai pasiekiamas aukštasis mokslas. Nėra žemiausio konkursinio balo kartelės, grindų , todėl kai kuriais metais kai kuriuose universitetuose, pavyzdžiui, matematikais gali panorėti tapti vidutiniškai matematikos egzaminą išlaikiusieji, vėliau nesumojantys, ką veikti aukštojoje mokykloje, todėl pasirenkantys lengviausią kelią – nusirašinėjimą.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1811 žodžiai)
  • Kolegija
  • Remigijus
  • Nusirašinėjimas blogybė ar dorybė
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Nusirašinėjimas blogybė ar dorybė. (2011 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/nusirasinejimas-blogybe-ar-dorybe.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 16 d. 11:53
×