Nustatyti kaltus asmenis ir atlyginti padarytą žalą


Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla. Nustatyti kaltus asmenis ir atlyginti padarytą žalą. Straipsnis. Darbo laiko trukmė. Straipsnis. Darbo laiko režimas. Tarptautinės darbo organizacijos konvenciją dėl darbo jūrų laivyboje. Pagal Lietuvos Respublikos ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyma 8 straipsnį. Teisė gauti ligos pašalpą. Pagal Lietuvos Respublikos prekybinės laivybos įstatyma 50 straipsnis. Nuostolių ir išlaidų , atlyginamų bendrosios avarijos dalijimo tvarka , nustatymas. Pagal Lietuvos Respublikos prekybinės laivybos įstatyma 51 straipsnis. Dispaša ir dispašeriai. Pagal Lietuvos Respublikos prekybinės laivybos įstatyma 52 straipsnis. Ginčų , kylančių dėl dispašos sudarymo , nagrinėjimas.


Pagal Lietuvos Respublikos prekybinės laivybos įstatyma 51 straipsnis. Dispaša ir dispašeriai:

Pagal Lietuvos Respublikos prekybinės laivybos įstatyma 52 straipsnis. Ginčų, kylančių dėl dispašos sudarymo, nagrinėjimas:

Pagal balastinių vandenų tvarkymo nuostatos, prieš įeinant į Klaipėdos valstybinį jūrų uostą, laivas turėjo pasikeisti balasto vandenis.

Jeigu jūrininko Ernesto bendras darbo laikas neviršyja 72 val. per savaitę, tai jo teisės nera pažeidžiamos. Atsižvelgiant į Ernesto poilsio valandas, apie kurias nebuvo parašyta, galima spręsti, ar buvo pažeistos jo teisės.

Ernestas turi teisė gauti ligos pašalpa, nes buvo pristatęs pažyma apie nedarbingumą.

Tepalų lygis pagrindiniame variklyje tikrinamas mašinų skyriaus darbuotojais. Dėl gedimo kalti laivo mechanikai, nes jie atsakingi už laivo energetinius įrenginius.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (2005 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kasparas
  • Nustatyti kaltus asmenis ir atlyginti padarytą žalą
    10 - 3 balsai (-ų)
Nustatyti kaltus asmenis ir atlyginti padarytą žalą. (2019 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/nustatyti-kaltus-asmenis-ir-atlyginti-padaryta-zala.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 05:18
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo