Nyderlandų ekonomikos rinka pradedant verslą


Nyderlandų ekonomikos rinka pradedant verslą. Nyderlandų ekonomika. Nyderlandų mokesčių sistemos pranašumai Lietuvos verslui. Verslo struktūra. BVP (pagal paritetinės perkamosios galios metodą). Palyginus su kitomis pasaulio šalimis –. BVP atitenkantis vienam gyventojui (užima 23 vietą pasaulyje). Bendrosios nacionalinės santaupos (užima 34 vietą pasaulyje). Darbo jėga. Nedarbo lygis. Infliacija. Eksportas. Importas. Importo partnerės. Politinė sistema. Teisinė sistema. Nyderlandų mokesčių sistema. Finansinė sistema. Aplinka. Išvada. Literatūra.

Nyderlandų ekonomika yra 6-oje vietoje pagal ekonomikos dydį euro zonoje ir pasižymi stabiliais industriniais, pramoniniais ryšiais, nedideliu nedarbo lygiu, infliacija, dideliu prekybos pertekliumi ir įtaka Europos transporto, gabenimo/ pervežimo mazgui. 2002 m. sausio 1 d. Nyderlandai kartu su kitomis 11 ES šalimis pradėjo naudoti eurą kaip valstybinę valiutą.

Olandija yra 20- ta pagal ekonomikos dydį pasaulyje. Šios šalies ekonomika apjungia gana aukštas pajamas vienam gyventojui su gana lygiu pajamu pasiskirstymu, be to, yra viena iš atviriausių ir į išorę orientuotų šalių pasaulyje. Vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl Olandijos ekonomika yra stipri, tai gerai išvystyta transporto infrastruktūra (pvz., Roterdamo uostas), telekomunikacijų infrastruktūra. Nyderlandai suteikia galimybių tiek prekybos ir investicijų srityse, tiek panaudojant šalies geografinę padėtį, investicinę aplinką, klimatą tam, kad įeiti į kitas Europos rinkas. Šalis turi stabilią ir lanksčią darbo rinką, yra centre, bei turi gerai išsilavinusią, daugiakalbę darbo jėgą.

Per savo tarptautinius ryšius Nyderlandų diplomatinės atstovybės pateikia tam tikrus verslo kelius, iniciatyvas, pavyzdžius, kontaktus, bendradarbiaujant kartu su NL agentūra (vienu iš Ekonomikos ministerijos biurų), kuris yra atsakingas už šalies kompanijas užsienio rinkose, investicijų pritraukimą, prekyba su Nyderlandais, privataus sektoriaus vystymosi naujose rinkose rėmimą.

Kai dividendai sukaupiami Nyderlanduose esančioje bendrovėje, juos taip pat galima išsimokėti be mokesčių. Nors dividendams šioje šalyje taikomas 15% mokestis prie pajamų šaltinio, jo galima išvengti pasinaudojus ES pagrindinių (patronuojančių) ir antrinių (dukterinių) įmonių direktyva, 90-ia Nyderlandų dvišalių dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių arba šios šalies teisėje numatytomis išimtimis.

  • MS PowerPoint 1250 KB
  • 2016 m.
  • 31 puslapis (1429 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurimas
  • Nyderlandų ekonomikos rinka pradedant verslą
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Nyderlandų ekonomikos rinka pradedant verslą. (2015 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/nyderlandu-ekonomikos-rinka-pradedant-versla.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 16:15
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo