Nykstantys gyvūnai Berlyno zoologijos sode


Berlyno zoologijos sodo gyventojai. Taip pat zoologijos sodas turi pastatą – akvariumą. Vienos iš nykstančių gyvūnų saugomos ir Berlyno zoologijos sode yra okapijos. Dar vienas nykstantis gyvūnas yra orangutanas. Kitas nykstantis gyvūnas yra dramblys. Čia matote tapyrą. Įdomūs faktai apie dramblius.

Šiame zoologijos sode gyvena įvairūs gyvūnai: 1) Surikatos.

Tobulą žmogbeždžionių intelektą parodo jų gebėjimas susikurti ir panaudoti įrankius. Joms tai patogu, nes turi plaštaką su atgal atsuktu nykščiu. Štai gorila akmeniu pradaužia riešutus, pagaliu patikrina vandens telkinio gylį. Orangutanai liūčių metu prisidengia palmių lapais.

Drambliai - didžiausi sausumos gyvūnai. Suaugęs dramblio patinas gali sverti net dvylika tonų. Įdomu, kad dramblių kaimenei vadovauja ne patinai, o senos patelės.Dramblio straublys - pagrindinis įrankis. Juo dramblys pasipeša žolės, pakelia prie burnos vaisius, o karštomis dienomis juo naudojasi kaip dušu atsivėsinti. Straublys yra pasikeitusi ir susijungusi su viršutine lūpa dramblio nosis. Straublys yra labai judrus, nes sudarytas iš tūkstančių raumenėlių.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 30244 KB
  • 2014 m.
  • 41 puslapis (521 žodžiai)
  • N
  • Nykstantys gyvūnai Berlyno zoologijos sode
    10 - 5 balsai (-ų)
Nykstantys gyvūnai Berlyno zoologijos sode. (2014 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/nykstantys-gyvunai-berlyno-zoologijos-sode.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 22:37
×