Objektinis programavimas žaidimo kūrimas


Iliustracijų sąrašas. Lentelių sąrašas. Įvadas. Kodo struktūra. Žaidimo aktoriai. Ryšiai tarp klasių. Paveldėjimas. Kompozicija. Metodai. Metodai su rezultatais. Metodai su parametrais. Polimorfizmas. Modifikatoriai. Konstruktoriai. Išimčių valdymas. Išimčių valdymo būdai. Išimčių rūšys. Žaidimo analizė. Garso efektai. Muzikinis fonas. Valdymas. Animacija. Animuoti elementai. Valdymas. Objektų valdymas žaidime. Valdymas klaviatūra ir spec. klavišų kombinacijos. Valdymas pele. Kelių žaidėjų galimybė. Taškų sistema. Taškų skaičiavimo algoritmas. Žaidimo sudėtingumo priklausymas nuo taškų. Žaidimo lygiai. Naudotojo vadovas. Žaidimo instrukcija. Žaidimo vaizdai. Išvados ir siūlymai. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Minimalūs reikalavimai.


Žaidimo idėja: Idėja kilo sukurti būtent labirinto žaidimą, nes įsivaizdavau kaip jį programuoti. Tai 2D žaidimas, kuriame klaviatūros pagalba valdomas žaidėjas. Reikia pasiekti finišą neatsitrenkiant į sienas keturiasdešimt penkias sekundes.

Mažiausiai 2 tinkami paveldėjimo ryšiai tarp pačio studento sukurtų klasių

Mažiausiai 3 tinkami paveldėjimo ryšiai ir mažiausiai 1 kompozicijos ryšys tarp studento sukurtų klasių

Mažiausiai 3 tinkami paveldėjimo ryšiai ir mažiausiai 1 kompozicijos ryšys tarp studento sukurtų klasių. Panaudotas interfeisas arba abstrakti klasė.

Bent 4 nauji metodai, kurių bent du turi parametrus ir du grąžinamą rezultatą.

Bent 4 nauji metodai, kurių bent du turi parametrus ir du grąžinamą rezultatą. Realizuotas polimorfizmo viena rūšis.

Bent 4 nauji metodai, kurių bent du turi parametrus ir du grąžinamą rezultatą. Realizuotas polimorfizmo abi rūšis.

Yra bent vienas klasės kintamasis arba yra bent viena inkapsuliuota klasė.

Sukurti 3 nauji konstruktoriai. Visi sukurti konstruktoriai panaudojami objektų kūrimui.

Sukurti 3 nauji konstruktoriai, kurių bent 2 turi parametrus ir juos panaudoja. Visi sukurti konstruktoriai panaudojami objektų kūrimui.

Sukurti 4 nauji konstruktoriai, kurių bent 3 turi parametrus ir juos panaudoja. Visi sukurti konstruktoriai panaudojami objektų kūrimui.

Yra valdomos bent 4 išimčių rūšys (privalomos ir neprivalomos) bent 2 būdais.

Animuoti bent 2 klasių objektai (ir vienas iš jų 3-4 kadrų animacija) su galimybe valdyti žaidimo ribose (greitinti/lėtinti/stabdyti)

Taškai skaičiuojami ir atvaizduojami ekrane bei nuo jų priklauso žaidimo sudėtingumas. Yra bent 2 žaidimo lygiai (lygiagretūs arba nuoseklūs).

Žaidime yra sukurti daugiau nei keturi nauji metodai, kurių bent du turi parametrus ir du grąžinamą rezultatą.

Apibendrinant noriu teigti, kad kodas parašytas labai ilgas. Programuoti užtruko labai daug laiko, o žaidimas vienas iš paprasčiausių. Galime įsivaizduoti kaip sunkiai dirba žmonės, kurie kuria sudėtingus žaidimus.

Mygtukai nuspaudžiami pelės pagalbą, o žaidėjas juda rodyklių pagalba klaviatūroje. Startavus žaidimui per keturiasdešimt penkias sekundes jūs turite pasiekti finišą neatsitrenkiant į sieną. Laikui pasibaigus ar atsitrenkus į sieną žaidimas baigtas.

  • Microsoft Word 1707 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1893 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Objektinis programavimas žaidimo kūrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Objektinis programavimas žaidimo kūrimas. (2017 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/objektinis-programavimas-zaidimo-kurimas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 16 d. 07:59
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!