Odontologija profesija


Odontologija rašinys. Odontologija profesijos aprasymas. Odontologas darbo aprasymas. Darbas pagal profesija odontologija.

Susipažinimas su vienu profesiniu keliu Odontologija. Įvadas. Odontologijos profesija. Darbo aprašymas. Reikalingi gebėjimai. Darbo sąlygos. Perspektyvos. Kur ją galima įsigyti. Interviu. Koks Jūsų išsilavinimas( specialybė)? Ką dirbate Jūs( darbo vieta, pareigos)? Kiek metų dirbate odontologe? Kas turėjo įtakos pasirenkant specialybę? ( kaip pasirinkot, kas patarė ir panašiai? ). Ar nebijojot gydyti pirmojo paciento? Kuo yra įdomus Jūsų pasirinktas darbas? Ką labiausiai jame vertinate? Kuo yra sunkus Jūsų pasirinktas darbas? Ar yra kokių nors pavojų, dirbant odontologės darbą? Ar darbas palieka laiko laisvalaikiui? Ar Jūsų klientai visuomet būna patenkinti Jūsų darbu? Ar dabartinis darbas yra pagal įgytą profesiją? Kokie žmonės, Jūsų nuomone, tinka šiam darbui, profesijai? Ką pasakytumėt, jei norėtumėt paskatinti kitus rinktis tą patį darbą? Apibendrinimas.

Pasirinkau rašyti odontologo profesiją, nes jau seniai buvau nusprendusi, kad noriu būti odontologė. Aš nebijau kraujo, man patinka bendrauti su žmonėmis, dirbti komandoje, turiu visas reikiamas charakterio savybes, kurių reikia šiai profesijai. Esu komunikabili, ištverminga, tvarkinga, meniška ir kruopšti. Man patinka bendrauti su vaikais, o jie juk labiausiai bijo odontologų, todėl manau galėčiau legvai su jais sutarti ir gydyti jų dantukus. Taip pat būtų įdomu važinėti po kitas šalis, gilinti žinias ir plėsti savo draugų ratą. Pamaniau, kad rašydama apie šią profesiją pasisemsiu daugiau žinių, bei tai galės mane pastūmėti pirmyn arba privers susimąstyti, ar ši profesija yra tikrai man tinkama.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1014 žodžiai)
  • Agnė
  • Odontologija profesija
    10 - 2 balsai (-ų)
Odontologija profesija. (2013 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/odontologija-profesija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 11:05
×