Odontologo profesija


Odontologas darbo aprasymas. Odontologo darbo perspektyvos.

Susipažinimas su vienu profesiniu keliu. Ar jis mano? Įvadas. Odontologijos profesija. Darbo aprašymas. Reikalingi gebėjimai. Darbo sąlygos. Perspektyvos. Kur ją galima įsigyti. Interviu.

Odontologo specialybę galima įgyti tik universitetuose. Studijų trukmė yra 5metai. Vėliau gali dirbti privačiose arba valstybinėse įstaigose arba toliau studijuoti. Baigę kolegiją, žmonės galės tik būti odontologo padėjėju, arba burnos higienistu.

Aukštasis + apginta disertacija( biomedicinos mokslų srityje), specialybė- gydytoja periodontologė.

Atsitiktinumas. Pirmą kartą stojau į pediatriją, bet, AČIŪ Dievui, jis mane apsaugojo, todėl neįstojau. Antrą kartą stojau į gydomąjį fakultetą, bet balas tiko į odontologiją, todėl ir pasirinkau.

Vertinu kūrybiškumą- kiekvienas atvejis individualus. Įdomus, nes dirbu su studentais- jaunais žmonėmis, skaitau daug literatūros- negaliu „miegoti”, turiu domėtis.

Subtilus, susijęs su skausmu, kraujavimu, operacijomis, nemalonu pacientams, rizikingas dėl komplikacijų.

Ne visada, nes periodontologija kartais susijusi su blogėjančia burnos estetine būkle, nemaloniais pojūčiais, bet kai kurie pacientai grįžta daug metų. Tai reiškia, kad viskas OK.

Fiziškai sveiki, protingi, ištvermingi, meniški- plombą uždėti gerai ir gražiai yra didelis menas, kūrybingi, darbštūs, besidomintys ir užsispyrę.

Kalbinau klasiokės mamą Eglę Jagelavičienę, kuri jau 21,5 metų dirba odontologe. Ji patvirtino, kad odontologo darbas yra išties sunkus ir reikia daug pastangų norint jį suprasti ir išmokti. Tačiau mūsų pokalbis man padėjo apsispręsti, kad ir kaip sunku bus, bet- odontologija, mano pašaukimas.Taip pat sužinojau, kad odontologijos studijų trukmė yra 5metai ir kur galima įgyti šią specialybę.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (1014 žodžiai)
  • Agnė
  • Odontologo profesija
    10 - 2 balsai (-ų)
Odontologo profesija. (2013 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/odontologo-profesija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:14
×