Odos gaminių įmonė verslo planas


Srauto diagrama imones kurimas. Odos prieziuros prekes verslo planas. Kur vilniuje atidaroma odos dirbinių parduotuvė. Odos dirbiniu prekyba. Odos dirbiniu imone. Verslo idejos oda. Verslo planas dirbiniu. Bazo plano odos. Kaip pradeti versla su odos dirbiniais. Odos dirbinių parduotuvė.

Verslo idėja. Prekyba odos gaminiais. Produkcijos pristatymas. Parduodamos produkcijos savybės. Srauto diagrama. Prekybos patalpos. Pristatymas. Patalpų priežiūra. Aplinkos analizė. Personalas. Konkurentai, jų privalumai ir trūkumai. Organizacinis planas. Srauto diagramos išdėstymas įmonės plane. Darbo veiksmų išdėstymas įmonės plane. Svarbių valdymo taškų nustatymas. Marketingo strategija. Produkcija. Kainodara. Pasiskirstymas. Rėmimas. Rizikos įvertinimas. Finansinis planas. Jautrumo analizė. Ekonominių rodiklių skaičiavimas. Išvados. Literatūra. Šiame darbe yra pristatomas uab "kalno odininkai" kūrimas, jos verslo planas. Ši įmonė užsiims prekyba galvijų oda ir jos prekių asortimentas yra gana platus.

Šiame darbe yra pristatomas UAB kalno odininkai kūrimas, jos verslo planas. Ši įmonė užsiims prekyba galvijų oda ir jos prekių asortimentas yra gannumatoma, jog įmonė dirbs sėkmingai ir ir Lietuvoje užims gana didelę Lietuvos rinkos dalį (24%), todėl ji sieks dar labiau įsitvirtinti rinkoje, geriau patenkinti vartotojų poreikius ir gauti dar didesnę naudą.

Išanalizavus įmonės padėtį išsiaiškinta, kad šiam planui reikės 1045 tūkst. Lt. , kurie bus skirti perka prekybines patalpas vilniaus centre su sandėliu prekių atsargoms laikyti ir vieną mikroautobusą išvežioti prekėms. Įmonė tikisi gauti 300 tūkst. Lt. Paskolą iš banko su 10% metinėmis palūkanomis. Likusią sumą įmonė dengs iš savo lėšų.

Verslo plano prognozės atliekamos dvejiems metams. Remiantis tyrimais įmonė žada per pirmus metus parduoti prekių už l mln. Lt. , o kitus metus pardavimai padidės 10%. Atliekamas rizikos įvertinimas naudojantis jautrumo analize pagal tris variantus: pesimistinis (pardavimai didės 5%) , tikėtinas ir optimistinis (pardavimai didės 15%). Norint geriau įvertinti planą apskaičiuojami ekonominiai rodikliai: grynoji dabartinė vertė, būsimoji vertė, vidinė pelno norma, balansas.

Remiantis atliktais skaičiavimais gauname, kad verslo planą verta įgyvendinti, tačiau tai yra tik prognoziniai skaičiavimai, todėl reikia atkreipti dėmesį į tai, kad planuoišanalizavus padėtį rinkoje, kilo idėja įkurti įmonę, kuri užsiims odos gaminių prekybos verslu. Ji kilo įgijus tam reikiamų žinių ir radus tinkamą terpę tokiam verslui pradėti. Bus atidaryta parduotuvė vilniaus centre, patogioje vietoje, kur yra geras susiekimas. Tam, kad įmonė pradėtų savo veiklą, savo pinigų neužteks, todėl bus imama paskola 40 tūkst. Lt su % palūkanų norma (per metus). Paskolos gražinimo terminas - metai nuo jos gavimo. Patalpos bus išsinuomotos, todėl paskolos dalis irgi bus skirta mokėjimui už nuomą.

Parduotuvė klientams pateiks geros kokybės odos gaminius. Prekių kainos bei kokybė tenkins daugelio pirkėjų poreikius, kadangi versle įsitvirtinti ir išsilaikyti galvi ataskaitinio laikotarpio pabaigoje patikrinti veiklos finansines ataskaitas, jų rezultatus palyginti su užsibrėžtais ir, jei reodų žaliava turi atitikti lst 1415 standartą. odų žaliava. Techninės sąlygįmonės parduodamos galvijų odos asortimentas skirsis gamyboje naudojamomis medžiagomis. Prekės rū1 pav. Pateikta analizuojamos prekybos įmonės srauto diagrama ir jos veiksmai eilės tvarka priėmus žaliavą iš tiekėjų.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2012 m.
  • 27 puslapiai (3471 žodžiai)
  • Universitetas
  • Odos gaminių įmonė verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Odos gaminių įmonė verslo planas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/odos-gaminiu-imone-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 06:13
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo