Odos tipai ir jų priežiūra projektas


Odos tipai ir jos priežiūra. Jautri oda. Jautrios odos priežiūra. Jei turite jautrią odą jums puikiai tiktų. Sausa oda. Sausai odai tinka. Riebi oda. Riebios odos priežiūrai tinka. Normali - mišri oda. Jei turite normalią - mišrią odą, jos priežiūrai tinka.


Jautri oda jautrios odos priežiūra sausa oda sausai odai tinka riebi oda riebios odos priežiūrai tinka normali - mišri oda

Jautri oda, panašiai kaip ir sausa oda, pasižymi mažomis poromis, švelnumu ir lygumu. Jautri oda visada yra linkusi sausėti. Ji ne tik gamina mažai riebalų, bet ir iš prigimties yra labai plona ir turi mažai pigmento. Šio tipo odą paprastai turi šviesios, blyškios odos žmonės šviesiais ar rusvais plaukais. Jautriai odai yra būdinga tai, kad, patekus į stresinę situaciją arba supykus, ant veido, kaklo ir iškirptės srityje gali tuojau pat atsirasti raudonų dėmių. Dažnai būna taip, kad jautrią odą sudirgina pernelyg rūpestinga, intensyvi priežiūra. Be to, ją erzina dažnas jos priežiūrai skirtų produktų kaitaliojimas.

Kiek tik galėdami, venkite visko, kas gali sudirginti jūsų odą. Be išorinių veiksnių pasitaiko ir vidinių dirgiklių, galinčių varginti jūsų odą. Tai ne tik psichologiniai sunkumai, bet ir maiste esančios medžiagos, pavyzdžiui: aštrūs prieskoniai, alkoholis ir kofeinas.

Levandų hidrolatas; Santalų hidrolatas; Čampakų hidrolatas; Ramunėlių hidrolatas; Frankincenso hidrolatas; Hamamelių hidrolatas; Beržų hidrolatas. Nakvišų aliejus; Agurklių aliejus; Arganų aliejus; Baltasis molis.

Kol jauna, sausa oda atrodo tiesiog pavydėtinai.

  • MS PowerPoint 2877 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (678 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karina
  • Odos tipai ir jų priežiūra projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Odos tipai ir jų priežiūra projektas. (2019 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/odos-tipai-ir-ju-prieziura-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 29 d. 21:35
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo