Ofšorinės tarptautinės prekybos bendrovės ir jų bruožai


Bakalaurinis darbas apie ofsorines imones. Tarptautines bendroves bruozai. Ofšorinės įmonės tarptautine prekyba.

Įvadas. Ofšorinės tarptautinės prekybos bendrovės ir jų bruožai. Ofšorinių įmonių skirtumai nuo kitų įmonių. Ofšorinių įmonių trūkumai. Dvigubo apmokestinimo išvengimas. Ofšorinio verslo pagrindiniai principai. Ofšorinių tarptautinių prekybos bendrovių kūrimo prielaidos. Pelno maksimizavimas panaudojant ofšorines bendroves, tarptautinėje prekyboje. Ofšorinėje prekyboje naudojamos schemos. Importo bei eksporto operacijos su ofšoriniais centrais. Ofšorinių bendrovių pasiskirstymas. Ofšorinis verslas Lietuvoje. Ofšorinio verslo prasmė ir perspektyvos. Išvados. Literatūra.

Ofšoriniame versle yra naudojamasi įvairiausiomis ofšorinių įmonių formomis. Dažniausiai ofšorinės įmonės yra steigiamos kaip nuosavos ribotos atsakomybės kompanijos. Atvirosiomis (viešosiomis) rūšimis ofšoriniame versle yra naudojamasi kur kas rečiau, mat jų veiklai dažniausiai yra. taikomi rimti apribojimai ir yra nustatytos papildomos kontrolės procedūros, o neretai irtam tikri reikalavimai akcinio kapitalo formavimui.

Ofšorinio verslo prasmė yra ta, kad užsienyje atsiranda naujas, savarankiškas ūkinių bei teisinių santykių subjektas, kuris yra visiškai pavaldus jį įregistravusiam verslininkui. Išoriškai ofšorinė įmonė gali atrodyti kaip nepriklausomas kontragentas, kuris gali pasirašinėti sutartis ir atlikti kitus teisėtus veiksmus.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 55 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (5781 žodžiai)
  • Universitetas
  • As
  • Ofšorinės tarptautinės prekybos bendrovės ir jų bruožai
    10 - 3 balsai (-ų)
Ofšorinės tarptautinės prekybos bendrovės ir jų bruožai. (2013 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ofsorines-tarptautines-prekybos-bendroves-ir-ju-bruozai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 00:42
×