Olimpinės žaidynės 2012 referatas


Įvadas. Sporto Olimpiados atsiradimas. 2012 m. vasaros olimpinės žaidynės. Finansavimas. Pasikeitimas. Lietuva 2012m. vasara olimpinėse žaidynėse. Pasiruošimas. Klasifikacija. Olimpinis stebuklas. Medalininkai. Išvados.

Olimpinės sporto žaidynės organizuojamos kas 4 metus įvairiuose šalyse. 2012m. jie buvo organizuoti Londone. Atvyksta į juos iš viso pasaulių, kad pasiekti savo užsibrėžtų tiklų. Aišku, jog iš kiekvienos šalies dalyviai svajoja pergalės, bet tai, be abejo, priklauso nuo sekmės. Visi atvažiuoja su vienu tikslu- tai yra laimėti prizinę vietą, nors 3 vietą užkovoti ir tai bus fantastiška tapti savo šalies Oliminėse žaidynėse čempionu. Juk tai yra tokia laime, kai atstovauji už savo tėvynę ir iškovoji prizinę vietą, atrodo, jog moloniausio jausmo gyvenime net negalima pajusti. 2012 m. Lietuvos rinktinė taip pat dalyvavo Londone ir, be abejo, jiems tais metais labai gerai sekėsi,nes iškovojo nemažai, kaip Lietuvai prizinių vietų. Sportas, tai neatskiriamas kiekvieno žmogaus svarbi gyvenimo dalis. Jau nuo seniausiųjų laikų žmonės priprato sportuoti. Sportuodami žmonės gali atrasti save, susivaldyti su savo mintimis, pasiilsėti nuo kasdienybės. Be to, sportuodamas žmogus yra visada sveikas bei labai gerai save jaučiamas. Intensyvūs judėsiai padeda greičiau dirbti širdžiai,tokiu būdu mes treniruojami savo širdį, kas yra labai svarbu kiekvieno žmogaus tolimesniame gyvenimo kely.

  • Kūno kultūra Referatas
  • Microsoft Word 116 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (1703 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Olimpinės žaidynės 2012 referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Olimpinės žaidynės 2012 referatas. (2014 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/olimpines-zaidynes-2012-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 10:55
×