Omnitel analizė


Ekonomikos analizė. Pest analizė. Politinė aplinka. Ryšių reguliavimo tarnyba užtikrina, kad. Ekonominė aplinka. Socialinė aplinka. Technologinė aplinka. Swot analizė. Inovatoriškumas. Patikimas ir kokybiškas ryšys. Greita reakcija. Aukšta klientų aptarnavimo kokybė. Klientų lojalumas. Platus paslaugų spektras. Patirtis. Franšizė. Silpnosios pusės. Galimybės. Grėsmės. Rinkos plėtros analizė. Projekto esmė. Projekto struktūra. Projekto pagrįstumas. Projekto įgyvendinimas. Išdėstytas aiškus projektų veiklų planas. Elektroninis kasos aparatas. „omniteka“. Projekto valdymas ir logistika. Įvertintos projekto rizikos. Projekto tęstinumo aprašymas. Projekto resursai. Projekto biudžetas. Apibendrinimas.


„Omnitel“ yra pirmoji įmonė, į Lietuvos rinką įvedusi „iPhone“ telefoną, 3G ir 4G tinklus, kurie nuo pirmųjų veiklos dienų aktyviai prisideda prie šalies technologinės raidos ir socialinės pažangos. Elektroninis kasos aparatas būtų dar vienas perversmas Lietuvos technologinėje raidoje.

Kadangi kiekvienam produkto atvejui atsipirkti nereikia nei metų, o savininkų nuosavybė padidėtų, nes NPV (grynoji dabartinė vertė) yra teigiamas rodiklis, o tai reiškia, kad iš investicijos prognozuojama gauti pinigų srautus didesnius už grynąją investicijos vertę. Įvertinę mūsų gautą NPV vertę galime daryti išvadas, jog mūsų projektas sėkmingas ir prašant pvz. kokios paramos, mūsų projektas nebūtų atmestas. „Omnitel“ apsimokėtų į rinką įvesti siūlomus elektroninius kasos aparatus ir išlikti pirmaujančia įmone technologinėje sferoje. „Omnitel“ išnaudotų galimybes, kurias buvome nurodę SWOT analizėje t.y. paslaugų kokybės ir įvairovės didinimas, investuojant į technologijas (elektroninis kasos aparatas) ir lojalumo programos plėtimas („Omniteka“).

Omnitel analizė. (2013 m. Birželio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/omnitel-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:04