On Top Naujas įrenginys skirtas kūrybiniam procesui


Naujas įrenginys skirtas kūrybiniam procesui. „Ontop“ duomenys. Konkurentai. Naudota literatūra.


„on Top“ yra visiškai naujas būdas bendrauti su technologijomis. Saugoti, pritaikyti, susipažinti, naršyti - neįsivaizduojama fizinė priemonė skaitmeniniame pasaulyje. Nuo idėjos iki eskizo. Dar nebuvo taip lengva perteikti savo mintis į skaitmeninį pasaulį, kurią suteikia naujosios technologijos.

Spustelėkite ir palaikykite įrenginį „onTop“ - taip jums atsivers visas meniu su įrankių pasirinkimu, todėl lengviau ir greičiau padarysite tai, kas jums patinka. Įsivaizduokite, kad galėtumėte keisti kiekvieną atskirą liniją piešimo procese, žingsnis po žingsnio, pokytis pieštuko spalvos ar teptuko dydžio, pasukti 3D vektorius arba manipuliuoti parametrus viename žingsnyje.

Užveskite „onTop“ tiesiai ant ekrano ir stebėkite kaip spalvos keitiklis (angliškai Color Picker) ar linuotė stebuklingai pasirodo ant jūsų skaitmeninio įrenginio ekrano. Prisilietimas suteikia naudingas vibracijas per aliuminio korpuso į ranką, siekiant padėti jausti visišką ryšį su savo atliekamu darbu.

Perjunkite muziką per SoundCloud tiesiog vienu rankos pasukimu, peržiūrėkite straipsnius mėgstamose naujienų svetainių neliesdami klaviatūros ar pelės. Skriekite per savo miestą naudomami Windows Maps, priartinkite tiesiog vienu pasukimu. Net smulkmenos jaučiasi išryškintos, o tai daro įrenginį dar įdomesniu.

  • Microsoft Word 167 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (696 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laimis
  • On Top Naujas įrenginys skirtas kūrybiniam procesui
    10 - 2 balsai (-ų)
On Top Naujas įrenginys skirtas kūrybiniam procesui. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/on-top-naujas-irenginys-skirtas-kurybiniam-procesui.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 12:59
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo