Operacinė sistema


Operacines sistemos referatas. Windows vista referatas. Operacinė sistema linux referatas. Referatai operacine sistema. Apie microsoft kompanija referatas. Referatas turinys. Windows operacine sistemos referatai. Operacine sistema windows 7 skaidres. Failu sistemos referatas. Operacine windows 7.

lentelių turinys. Paveikslų, grafinių objektų turinys. Abėcėlinė rodyklė. Įvadas. „windows. “ pradžia. „windows vista“ ir „windows. “ skirtumai. „windows. “ privalumai ir funkcijos. Išvados. Literatūra.

Operacinės sistemos windows istorija siekia 1975 metus, kai mits sukūrė mikrokompiuterį altair 8800 . Šiuo pirmuoniu susidomėjo billas geitsas ir paulas alenas, kurie, įsteigę benrovę microsoft , sukūrė pirmąją mikrokompiuteriams pritaikytą programavimo kalbos basic versiją. Taip keletą metų buvo įvairiai bandoma pritaikyti kompiuterius paprastiems namų vartotojams. Ilgą laiką vyko įvairūs kelių kompanijų ginčai, kol galiausiai 1981 metų rugsėjį microsoft pradėjo naujo produkto interface manager kūrimą. Buvo stengiamasi pateikti vartotojui patogią ir paprastą naudoti, pele valdomą grafinę aplinką, sukurti nuo techninės įrangos nepriklausomą grafinio vaizdo sistemą ir leisti kelioms programoms veikti vienu metu, kooperatyviai naudojantis procesoriumi ir kitais kompiuterio resursais. Pirmoji windows operacinė sistema pristatyta 1985 metais. Tai ir buvo naujos operacinės sistemos windows startas. Metams bėgant microsoft kompanijos tikslas išliko tas pats: tobulėti ir sukurti naujesnę, patrauklesnę bei patogesnę operacinę sistemą.

šiuo metu naujausia yra windows 7 operacinė sistema. Yra išleistos jos versijos: windows home premium – skirta paprastiems namų vartotojams, windows professional – skirta vartotojams, kuriems reikia truputį daugiau funkcionalumo, nei namų vartotojams, bei universaliausia ir galingiausia windows ultimate – skirta turintiems didžiausias ambicijas ir našius kompiuterius.

šio darbo tikslas yra sužinoti windows 7 atsiradimo priežastį ir ypatumus, palyginti jos galimybekompanija microsoft , sukūrusi ilgai lauktąją operacinę sistemą windows vista pripažino, jog tai buvo vienas nesėkmingiausių jų projektų windows istorijoje. Šiuo produktu nusivylė ne tik pati kompanija, bet ir windows produktų vartotojai. Ši os naudojo daug kompiuterio resursų, buvo nepatogi naudoti ir lėta. Tačiau kito pasirinkimo vartotojai neturėjo: arba senoji windows xp arba nauja ir nepatogi windows vista . Taigi kompanija microsoft pasiryžo sukurti daug patogesnę, spartesnę ir gražesnę operacinę sistemą windows 7 , kuri turėjo pakeisti savo pirmtakę windows vista .

Pasaulinė windows 7 premjera įvyko 2009 metų spalio 22 dieną, nors bandomoji versija oficialiai išleista 2009 metų sausio dieną ir veikė iki 2010 metų rugpjūčio dienos. Ši operacinė sistema pranoko ne tik vartotojų lūkesčius. microsoft vykdomasis direktorius steve ballmer pareiškė, jog windows 7 yra pati geriausia operacinė sistema, kokią tik jie yra kada sukūrę . Šiuos žodžius patvirtina ir tai, jog windows 7 tapo geriausiai perkama microsoft sukurta operacine sistema.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 1590 KB
  • 2011 m.
  • 14 puslapių (1952 žodžiai)
  • Kristina
  • Operacinė sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Operacinė sistema . (2011 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/operacine-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:54
×