Operacinės sistemos diegimas laboratorinis darbas


Informatikos laboratorinis darbas.

Įsidiegti Oracle Virtual Machine. Įsidiegti Windows 10 OS. A. Jos viduje įdiegti laisvai platinamą Office paketą. Palyginti jį su Office 10 paketu. B. Paaiškinti “Settings” funkcijas. C. Paaiiškinti kaip šioje OS sukonfigūruoti dviejų tipų vartotojus. D. Išnagrinėti OS galimybę informaciją gauti/skirstyti daugelyje programų. Įsidiegti pasirinkąją Linux OS. A. Jos viduje įdiegti laisvai platinamą Office paketą. Palyginti jį su pasirinktuoju MS Office paketu. B. Paaiškinti kaip įdiegti naujas programa. C. Paaiiškinti kaip šioje OS sukonfigūruoti dviejų tipų vartotojus.


Paskui spaudžiame „Storage“ ir ant tuščio disko uždedame failą, tada pradedame įrašymą su mygtuku „Start“.

Open Office ir MS Office 10 yra gan panašūs, bet turi ir skirtumų. Visų pirma Open Office yra nemokamas produktas, bet dauguma funkcijų išlieka tos pačios, su šiuo produktu galima net atidaryti visus MS office failus. Man asmeniškai MS office 10 pasirodė greitesnis, bet tai nėra didelis trūkumas Open Office atžvilgiu. Meniu abiejų produktų lengvai perprantami, na vienas didelis trūkumas Open Office, kad gramatikos taisymo lygis nėra itin geras. Dar MS office turi vieną neprilykstama dalyką, tai diagramų braižymą, ko negali pasiūlyti Open Office.

“Settings” funkcijų yra labai daug, jūs galite reguliuoti visas virtualaus kompiuterio nustatymus, tai yra: vaizdo nustatymai, klaviatūros, pelės, galite susikurti kelis vartotojus, rasti visus atnaujinimus.

Šioje OS sukonfigūruoti dviejų tipų vartotojus itin lengva, tiesiog reikia eiti į „Settings“ ir „Accounts“ ir ten rasite visus reikiamus nustatymus, viską daryti reikia su pagrindiniu vartotoju.

Operacinės sistemos diegimas laboratorinis darbas. (2016 m. Balandžio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/operacines-sistemos-diegimas-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 16:26