Operacinės sistemos egzaminas


Proceso būsenos. Tarpprocesinis ryšys. Procesų sinchronizacija. Procesų išrinkimo vykdymui algoritmai. Statinis atminties valdymas. Dinaminis atminties valdymas. Loginio adreso konvertavimas į fizinį adresą. Virtuali atmintis. Puslapio apkeitimo algoritmai. FAT failų sistema. Linux failų sistema (ext4IP adresų klasės. Maršrutizavimo mechanizmas. Interneto vardų transliavimas į IP adresus.

Ši atmintis išsaugo informacija tik ribotą, paprastai gana trumpą laiką ( 1sec). Taip yra todėl, jog jų krūvį saugantis elemntas yra (taigi ir savaime išsikraunantis) kondensatorius. Norint neprarasti duomenų, jie turi būti periodiškai nuskaitomi ir iš naujo įrašomi (atminties regeneracija). Regeneracijos procesas vienu emtu vykdomas keliuose michroschemose nestabdo kompiuterio greičio.

Periodiškai atliekamas procesų perstumimas taip, kad laisvos atminties sritys sisujungtų į vieną didesnę laisvą skirsnį.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (1219 žodžiai)
  • Coolasas
  • Operacinės sistemos egzaminas
    10 - 3 balsai (-ų)
Operacinės sistemos egzaminas. (2014 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/operacines-sistemos-egzaminas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 04:14
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo