Operacinės sistemos MS Windows


Operacinės sistemos. Užduotis. Įvadas. Microsoft Windows ir operacinė sistema. Operacinių sistemų statistika – 2014 m. spalis. Microsoft Windows XP palaikymo nutraukimas. Kodėl „Microsoft“ stabdo „Windows XP“ palaikymą? Windows. Windows 8. Windows. Ateities „Microsoft Windows“ užmojai. Windows. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.

Šiuolaikinis pasaulis su kiekviena nauja diena vis labiau mus stebina savo inovacijomis, ir išradimais, technologijų srityje. Šiai dienai, sparčiai besivystant techninei įrangai, kompiuteriams, mobiliesiems įrenginiams ir visai kitai kompiuterizuotai įrangai, tobulėja ir jų, valdymo programinė sąsaja, vadinama operacine sistema.

Šiuolaikiniame pasaulyje gausu įvairaus tipo operacinių sistemų. Kai kurios iš jų naudojamos komerciniais tikslais, kitos yra sukurtos paprastų studentų, remiantis naujomis projektavimo idėjomis. Operacinė sistema valdo įrenginius ir palengvina jų ir žmogaus, kaip vartotojo bendradarbiavimą tarpusavyje . Kiekviena iš jų, neatsižvelgiant į tai, kam ji yra skirta, turi savų teigiamų, stipriųjų pusių ir neigiamų, silpnųjų.

Taigi šiame darbe ir bandysime apžvelgti vieną iš operacinių sistemų šeimai priklausantį produktą „Microsoft Windows“. Apžvelgsime šios bendrovės veiklą 2014 metais, bandysime išsiaiškinti visų tais metais siūlomų šios bendrovės produktų išskirtinumą, pajėgumą ir kuo jie nudžiugins mus, kaip vartotojus ateityje.

Microsoft Windows ir operacinė sistema

Operacinė sistema (OS) – programų rinkinys valdantis ir organizuojantis kompiuterio darbą, be kurios kompiuterio įranga liktu tik geležiu. Operacinė sistema yra svarbiausia programinės įrangos dalis, palaikanti ryšį su išorine aplinka ir vartotoju, valdo kompiuterių procesus viduje, valdo atmintine, tvarko kompiuterio saugomus duomenys ir t.t.

Microsoft Windows XP palaikymo nutraukimas

Kodėl „Microsoft“ stabdo „Windows XP“ palaikymą?

2014 metais balandžio 8 dieną kompanija „Microsoft“ nutraukia savo produkto „Windows XP“ palaikymą.

2014 metais ši korporacija mums pateikė tikrai daug naujovių, drastiškų, tokių kaip Windows XP palaikymo stabdymas, šokiruojančių pokyčių, tokių kaip Windows 8/8.1 darbalaukio ir valdymo kardinalūs pokyčiai, bet reikia nepamiršti ir to, kad „Microsoft“ inžinieriai vis tobulina jau priimtus sprendimus ir pateikia mums tik moderniausias inovacijas. Taigi nereikia jaudintis, kad kada nors ši korporacija praras savo kaip lyderės tarp operacinių sistemų vardą.

Operacinėse sistemose patobulinimų, naujovių apstu, ko dar sulauksime netolimoje ateityje, belieka tik laukti ir tikėtis, kad kūrėjai ir toliau džiugins operacinių sistemų vartotojus naujovėmis ir suprantama, draugiška sąsaja su kompiuteriu.

  • Microsoft Word 1391 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2405 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edgar
  • Operacinės sistemos MS Windows
    10 - 3 balsai (-ų)
Operacinės sistemos MS Windows. (2015 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/operacines-sistemos-ms-windows.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 04:23
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo