Operandų adresavimas x86 šeimos mikroprocesoriuose


Darbo tikslas. Tiesioginis operandų adresavimas. Rezultatai. Tiesioginis operandų adresavimas. Registrinis operandų adresavimas. Tiesioginis operandas. Šalutinis registrinis operandų adresavimas. Bazinis operandų adresavimas. Indeksinis operandų adresavimas. Bazinis-indeksinis operandų adresavimas. Dėklinis operandų adresavimas. Išvados.


Užduotyje buvo panaudota komanda MOV AX,BX, tai yra iš registro BX duomenys perkelti į registrą AX kaip galime matyti rezultatuose.

Užduotyje buvo panaudota komanda ADD AX,BX, tai yra iš registro BX duomenys pridėti prie registro AX kaip galime matyti rezultatuose.

Užduotyje buvo panaudota komanda ADD BX,[2000], tai yra iš atminties 2000 kuri yra pateikta laužtiniuose skliaustuose duomenys pridėti prie registro BX kaip galime matyti rezultatuose.

Užduotyje buvo panaudota komanda MOV AX,2000, tai yra duomenys 2000 perkelti į registrą AX ir pakeisdami duomenis esančius šiame registre, kaip galime matyti rezultatuose.

Užduotyje buvo panaudota komanda ADD AX,[BX], tai yra iš registre BX esančio adreso duomenys pridėti prie registro AX kaip galime matyti rezultatuose.

Užduotyje buvo panaudota komanda ADD AX,[BX+1000], tai yra iš registre BX ir prideto skaičiaus adreso duomenys pridėti prie registro AX kaip galime matyti rezultatuose.

Užduotyje buvo panaudota komanda MOV AX,[DI+1200], tai yra iš registro DI ir prideto skaičiaus adreso duomenys perkelti į registrą AX kaip galime matyti rezultatuose.

Užduotyje buvo panaudota komanda MOV AX,[BX+SI+1200], tai yra iš registro BX,SI ir prideto skaičiaus adreso duomenys perkelti į registrą AX kaip galime matyti rezultatuose.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1088 žodžiai)
  • Universitetas
  • Anonimas
  • Operandų adresavimas x86 šeimos mikroprocesoriuose
    10 - 3 balsai (-ų)
Operandų adresavimas x86 šeimos mikroprocesoriuose. (2019 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/operandu-adresavimas-x86-seimos-mikroprocesoriuose.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 14:46
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo