Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematikos metodais


Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematikos metodais. Darba padare studentai Marek Daujotas, Vitalij Ilcevicz, Mateusz Molis. Grupe AE24D. Įžanga. 2 psl.   Uždavinys. 3 psl.   Diagrama. 5 psl.   Atsakymas (išvada). 6 psl.  . Nagrinėkime ekonominę sistemą. Uab „Bosse“ gamina automobilinę audio techniką. Produkcijos P1 sąnaudos. · 36 + x2 = 150 x2 = 150 -108 = 42 A (. Pagal ši metodą galim apskaičiuoti kaip busima ar esama firma ruošiasi dirbti.

UAB „Bosse“ gamina automobilinę audio techniką . Šio bendrovės tikslas parduoti pagamintą techniką iš turimų žaliavų ir gauti didžiausias pajamas. Produkcija sudaro automobilinės palangės ir kolonėlių dėžės. Pažymėkime , kad automobilinė palangė bus P1 ir kolonėlių dėžė P2. Šios prekės gaminamos iš šių žaliavų : MDP plokščių , audinių , klijų , medsraigčių ir sandarinimo medžiagos (Acrilo) . Pažymėkime juos taip pat atitinkama raidę : MDP plokštė R1 , audiniai R2 , klijai R3 , ACRILAS R4 . Pas mus produkcija pavadinta P1 , P2 ...., o žaliavos R1 , R2 , ir jų atsargos S1 , S 2 Žaliavų sąnauda vienai prekei pagaminti:.

Pagal ši metodą galim apskaičiuoti kaip busima ar esama firma ruošiasi dirbti , kad butu kuo didesnis pelnas ir kuo mažiasnės išlaidos . Tai mes ir padarėme su šia firmą : UAB „Bosse “ apskaičiavome ir suradome tuos skaičius kurie parodo jos produktyvumą . Didžiausios pajamos gaunamos, kai gaminių kiekis 354 ((36; 42) .

  • Matematika Skaidrės
  • MS PowerPoint 302 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (499 žodžiai)
  • Marek
  • Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematikos metodais
    10 - 8 balsai (-ų)
Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematikos metodais. (2015 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/optimalaus-gamybos-plano-sudarymas-ir-jo-analize-matematikos-metodais.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:45
×