Optimaliausio ratlankio parinkimas daugiakriterinės analizės būdu


Ratlankiu parinkimas. Ratlankių parinkimo programa. Daugiakriterinės analizės tyrimas. Ratlankiu tyrimai. Daugiakriterine analize ratlankiai. Daugiakriterinis tyrimas. Ratlankiu programa. Transporto daugiakriterinis sprendimas. Lietu ratlankių parinkimas. Kroviniu vezimas furomis referatai.

Įvadas. Literatūros apžvalga. Nagrinėjami objektai. Daugiakriterinės analizės metodas. Duomenų apskaičiavimas pagal formules. Galutiniai duomenys. Išvados. Naudota literatūra.

Tyrimo aktualumas: Žmonės rinkdamiesi lietus ratlankius savo automobiliui dėmesį dažniausiai kreipia į jų dizainą ir dydį, o techniniais ratlankių parametrais nesidomi.

Šio tipo ratlankiai yra lengvesni už plieninius. Todėl pagerėja automobilio dinamika, o sunkvežimiais galima vežti daugiau krovinių, sutaupoma degalų- ypač tai aktualu šiuo laikotarpiu kiekvienam vairuotojui, nes kuro kainos auga ir nesiruošia mažėti, o sutaupyti norisi.

Lydinys, iš kurio gaminami ratlankiai, daug geriau praleidžia šilumą nei plienas. Dėl to mažiau kaista stabdžių sistemos detalės, ratų stebulės ir guoliai, o tai sumažina dilimą ir padeda sutaupyti, nes nereikia taip dažnai keisti jų, tai irgi yra aktualu šiandienos dienai, nes darbo užmokestis nėra pats geriausias daugumai žmonių.

Problema: prireikus naujų ratlankių daugelis nežino kaip išsirinkti optimaliausius ratlankius iš daugelio kitų, į ką atkreipti dėmesį, kad vėliau netektų gailėtis dėl netinkamo pasirinkimo ir blogai investuotų pinigų.

Tyrimo objektas: lieti ratlankiai.

Darbo tikslas: ištirti daugiakriterinės analizės būdu, kurios iš išvardintų penkių firmų ratlankiai yra visapusiškai optimalesni už kitus pasirinktus ratlankius.

Tyrimo uždaviniai:

1) parašyti literatūros apžvalgą.

2) išsiaiškinti pasitelkiant daugiakriterinės analizės būdą , kurie ratlankiai optimaliausi pasirinkimui.

Darbo struktūra: darbą sudaro įvadas, 4 skyriai, išvados ir literatūros sąrašas. Darbo apimtis 13 lapų.

  • Transportas Tyrimas
  • Microsoft Word 219 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (1468 žodžiai)
  • Aurimas
  • Optimaliausio ratlankio parinkimas daugiakriterinės analizės būdu
    10 - 1 balsai (-ų)
Optimaliausio ratlankio parinkimas daugiakriterinės analizės būdu. (2012 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/optimaliausio-ratlankio-parinkimas--daugiakriterines-analizes-budu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:19
×