Optimalus medžiagų kiekis racionuose katėms


Kipro trumpaplaukė Japonų trumpauodegė Nevos maskaridinė Egzotų Uralo reksas. Kipro trumpaplaukė. Tai yra naminė katė. Artima Kipro ilgaplaukėms yra atletiškos ir energingos. Gerai sutaria su. Japonų trumpauodegė. Trumpaplaukių kačių veislė. Jie mėgsta būti su žmonėmis ir žaisti. Nevos maskaridinė. Gana didelės , jų svoris svyruoja nuo 5 iki 8 kg. Gali būti draugais. Egzotų katė. Egzotų veislės katės dažnai siejamos su tingaus būdo žmonėmis. Yra ne itin linkę dalintis dėmesiu su kitais gyvūnais. Minkšto garbanoto kailio. Kačiukai jau gimsta garbanotu kailiuku. Šaltiniai.


Tai yra naminė katė . Artima Kipro ilgaplaukėms yra atletiškos ir energingos , aptinkamos visame Kipro saloje; Ši katė gali prisitaikyti prie klimato sąlygų. Šios veislės gero charakterio savybių myli savo šeimininkus . Tai vidutinio dydžio katės sveriančios nuo 5 iki 7 kg. Rafinuoto grožio , jų kailis – Šokoladinės, cinamono , gelsvai rudos spalvos . Glotnus ir tankus. Kojos ilgos, trikampio veido , stačios ausys, akys šiek tiek pasvirusios.

Gerai sutaria su vaikais , smalsios, energingos, todėl patinka nuolat žaisti , taip pat jos labai protingos , nuolat ugdant įpročius .  Gerai prisitaikyti prie naujų situacijų, žmonių ir kambarinių naminiams gyvūnėliams, Kipras trumpaplaukis yra tinkamas veislės pasirinkimas jaunoms šeimoms.  gyvenimo trukmė 12-15 metų. Ligų mažai turinčios tačiau dažniausiai paplitęs – viduriavimas, šlapimo takų uždegimas. Alergijos pasireiškia retai , sukeliamos žmonėms.

Jie mėgsta būti su žmonėmis ir žaisti. Išskirtinis bruožas , šių kačių galinės kojos šiek tiek ilgesnės už priekines. Stiprios ir sveikos katės. Svoris nuo 3,5 iki 5 kg. Ilgaamžiškumas 9-13 m. Alergijų žmonėms nesukelia. Vadoje turi nuo 3 iki 4 kačiukų, jie gimsta pakankamai dideli. Aktyvūs, pradeda vaikščioti ankščiau nei kitų veislių .

Gali būti draugais ne tik su žmonėmis, bet ir su kitais gyvūnais.

  • Veterinarija Skaidrės
  • MS PowerPoint 748 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (791 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Optimalus medžiagų kiekis racionuose katėms
    10 - 6 balsai (-ų)
Optimalus medžiagų kiekis racionuose katėms. (2016 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/optimalus-medziagu-kiekis-racionuose-katems.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:41
×