Optinės linijos projektavimas


Optines linijos projektavimas kursinis. Optinnes linijos projektavimas. Informacijos perdavimo sistemos parinkimas ir pagrindimas. Optines linijos trasos infrastrukturos analize.

Optinės linijos Vlnius-Šalčininkai-Eišiškės projektavimas. Įvadas. Projekto tikslai. Projekte naudotų informacijos šaltinių apžvalga. Analitinė dalis. Optinių ryšio technologijų analizė. Optinės linijos trasos infrastruktūros analizė. Projektinė dalis. Projektuojamos optinės linijos kabelio ir informacijos perdavimo sistemos parinkimas ir pagrindimas. Optinės linijos trasos parinkimas ir pagrindimas. Optinės linijos perdavimo charakteristikų skaičiavimas. Medžiagų ir įrangos specifikacija. Projektuojamo tinklo konfigūravimas ir valdymas. Optinės linijos projekto įdiegimo organizavimas. Darbo sauga ir ekologija. Išvados ir pasiūlymai. Naudotų informacijos šaltinių sąrašas.

Esant dabartiniam kompiuterinės technikos lygiui labai svarbų vaidmenį atlieka informacija, todėl optinės ryšio linijos turi būti sparčios ir patikimos, nes beveik visi naudoja tokius kompiuterius, kurie yra sujungti į vietinį kompiuterinį tinklą arba turi prieigą prie interneto. Optinė ryšio linija turi būti gerai suplanuota, kad, esant reikalui, būtų galima ją pataisyti ar patobulinti neinvestuojant į tai daug lėšų. Dideliuose miestuose žmonės naudojasi internetu kiekvieną dieną – drąsiai galima teigti, jog jie savo gyvenimo be jo net nebeįsivaizduoja. Mažesni miesteliai, kaimai taip pat turi prieigą prie interneto, todėl naudojimosi šia paslauga mastai sparčiai auga. Nereiktų stebėtis, juk tai - patogus būdas neišeinant iš namų sumokėti mokesčius, sutvarkyti darbo reikalus, apsipirkti ar tiesiog su kažkuo susisiekti. Tačiau reikėtų nepamiršti ir neigiamos interneto suteikiamų galimybių pusės - vis dažniau girdime apie nusikaltimus, vykdomus internetinėje erdvėje, o tai yra didelė problema, su kuria tenka susidurti šiuolaikinei visuomenei.

Šiuolaikinės technologijos yra labai aukšto lygio. Optinės ryšio linijos tampa vis sudėtingesnės, įranga tobulėja, be to, atsiranda naujų gamintojų, galinčių konkuruoti su jau esančiais. Vystantis techninėms galimybėms, šviesėja ir mūsų ateitis: didėja interneto sparta, mažėja trukdžių, išauga paslaugos patikimumas, o kartu su juo ir verslo sėkmė. Todėl reikia parinkti tokią įrangą, kuri atitiktų visus užsakovo poreikius ir reikalavimus. Darbas turi būti atliktas teisingai ir taip, kad kokybiškai tenkintų miestelio - užsakovo telekomunikacinius poreikius. Be to, būtina atsižvelgti ir į ateities perspektyvas.

  • Microsoft Word 4369 KB
  • 2012 m.
  • 32 puslapiai (5949 žodžiai)
  • Universitetas
  • Artur
  • Optinės linijos projektavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Optinės linijos projektavimas. (2012 m. Birželio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/optines-linijos-projektavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 20:05
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo