Oreivystė ir Vandens transportas skaidrės


Oreivystė ir Vandens transportas. Kas Yra Oreivystė? Oreivystė – tai skraidymas lengvesniais už orą prietaisais. Aerostatas. Aerostatas – lengvesnis už orą skraidymo aparatas, pakilimui naudojantis Archimedo dėsnį. Būna dviejų rūšių. Archimedo Dėsnis. Archimedo dėsnis – skystyje. Broliai Mongolfje. Prancūzas Žozefas Mongolfje (Joseph Montgolfier) gimė 1740 m. Pasiekimai. 1783 m. gruodžio 1 d. profesorius Šarlis ir Roberas pakilo vandeniliu pripildytu balionu. Oreivystė Liettuvoje. Lietuvos oreivystės istorija. Svarbiausias visų laikų. Vaterlinija – tam tikra riba iki kur gali būti pasinėręs laivas. Mįslės. Žiemą nuo šalčio dejuoja, vasarą nuo karščio prakaituoja. Anekdotai. Tai kas. Per fizikos pamoką mokytojas klausia Petriuko.

Oreivystė – tai skraidymas lengvesniais už orą prietaisais. Oro navigacija, skraidyba; Istoriškai - skraidymas lengvesniais už orą prietaisais.

Raidžių reikšmė ρSK – skysčio tankis (kg/m³) VK – kūno tūris (m³) g – laisvojo kritimo pagreitis (m/s²).

Tai, kas juda – vadinasi fizika. Tai, kas smirdi-chemija. Jei rangosi ir dauginasi-biologija. O jeigu jūs negalite viso to suprasti-tai vadinasi matematika.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 301 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (514 žodžiai)
  • Greta
  • Oreivystė ir Vandens transportas skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Oreivystė ir Vandens transportas skaidrės. (2015 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/oreivyste-ir-vandens-transportas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:45
×