Organizacija ir organizavimas


Transporto imones personalo organizavimas. Personalo tarnybos funkcijos didelese imonese. Personalo tarnybos funkcijos mazose imonese. Kokybes kontroles organizavimas. Kas yra organizacijos ir koke ju paskirtis. Aprūpinimo organizavimas. Organizacija kursinis. Kokybes igyvendinimo organizavimas imoneje. Organizacijos organizavimas. Kas yra organizavimas imoneje.

Įvadas. Organizacijos samprata. Organizacijos paskirtis ir strategija. Planavimas ir strategijų įgyvendinimas. Organizacijos tikslai. Organizacijos aplinkos. Galia. Motyvacija. Kontrolė. Organizavimas. Organizavimo tikslai ir objektas. Teisių ir pareigų delegavimas. Valdymo organizavimas. Personalo organizavimo turinys. Personalo tarnybos organizavimas. Personalo tarnybos organizavimas mažoje, vidutinėje ir didelėje įmonėje. Transporto sistemos organizavimas. Aprūpinimo organizavimas. Kokybės kontrolės ir techninės kontrolės tarnybos darbo organizavimas. Išvados. Literatūra.

Kiti autoriai naudoja septynias valdymo funkcijas tik kai kurios buvo išskaidytos į dar kelias (pvz.: vadovavimas→operatyvinis vadovavimas). XX amžiaus pradžioje F. Teiloras įvardijo penkiolika specialiųjų vadybos funkcijų, šiandien jų yra gerokai daugiau – tai apima visą XXI amžiaus žmonių veiklą gamybos, paslaugų, mokslo ir kitose veiklos srityse.

Tikslai ir uždavinai. Šiame darbe bandysime išaiskinti kas tai yra organizacija, kokia yra organizacijos paskirtis, kokie jos tikslai, aplinka, strategija ir t.t. Supažindinti su viena iš vadybos funkcijų, t.y. organizavimas. Apibendrinti organizavimą jo svarbą įmonei. Pateikti organizavimo esmę, tikslus ir objektus. Kuo išsamiau apibūdinti organizavimą įmonėse, t.y. transporto, aprūpinimo, sandėliavimo, kokybės kontrolės organizavimą, taip pat personalo organizavimo įgyvendinimą įmonėje, personalo oraganizavimą erdvės ir laiko požiūriu, personalo tarnybos mažoje, vidutinėje ir didelėje įmonėje. Supažindinti su verslo įmonių pagrindinių operacijų organizavimu bei valdymu. Atsakyti kas yra organizavimas valdymo procese, kuo svarbus organizavimas valdymo proceso realizavimui.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (6285 žodžiai)
  • Kolegija
  • Petras
  • Organizacija ir organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacija ir organizavimas. (2012 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacija-ir-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 00:12
×