Organizacija ir valdymas skaidrės


Organizacijos valdymas skaidres. Nato organizacija powerpoint. Streso valdymas konspektai. Organizacijos vidine ir isorine aplinka ppt. Vadovo bendravimas su pavaldiniais ppt. Organizacijos aplinka ppt. Organizacijos vidinės ir išorinės aplinkos analizė ppt. Bendravimas su pavaldiniais skaidres. Laiko valdymas*.ppt. Kas yra vadyba skaidres.

Kas yra organizacija? Kas yra valdymas? Koks turi buti vadovas? Darbo aplinka. Veiklos rezultatai. Organizacijos sėkmė. Vidinė aplinka. Išorinė aplinka ir verslas. Socialinė atsakomybė. Problemos tarp vadovo ir pavaldinio. Bendravimas ir ryšiai. Kaip priimti valdymo sprendimus? Kontrolė. Vadovavimo stilius, situacijos ir efektyvumas. Vadovavimo stiliai. Konfliktų ir stresų valdymas. Išvadas

Šia tema pasirinkom tirti todėl, kad kiekvienam žmogui verta žinoti kaip organizuoti bet kokį darbą ir kaip gėbėti valdyti žmones, susisklosčiusia situacija, kad pasiekti efektyvių rezultatų ir naudingų tikslų.

Organizuoti gerą darbo procesą ne taip ir lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Neužtenka tik nustatyti tikslą ir siekti jo, tam kad prie jo prieiti kuo arčiau reikia išmokti tinkamai veikti pačiam ir nustatyti uždavinius kitiems žmonėms, o valdyti kitais, tai reiškia išmanyti žmonių psichologiją, buti tarp jų lyderiu.

  • MS PowerPoint 1693 KB
  • 2012 m.
  • 32 puslapiai
  • Universitetas
  • Grasile
  • Organizacija ir valdymas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Organizacija ir valdymas skaidrės. (2012 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacija-ir-valdymas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 05:05
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo