Organizacija, kurioje norėčiau dirbti (2)


Įvadas. Organizacijos idėjos generavimas. Organizacijos idėjų pristatymas. Prioritetų sulyginimo metodas. Atrinktos organizacijos idėjos charakteristika. Poreikiai, kuriuos verslo kūrėjai siekia patenkinti. Organizacinės aplinkos analizė. Tiesioginės aplinkos analizė. Netiesioginės aplinkos analizė. Pasirinktos organizacijos idėjos SSGG analizė. Organizacijos kūrimas. Verslo organizacijos formos pasirinkimas. Organizacijos vertybių bei kultūros aprašymas. Pasirinkome valdžios (jėgos) kultūra (Voratinklio tipo). Organizacijos logotipas. Planavimo sprendimai. Organizacijos vizijos, misijos aprašymas. Pagrindinio organizacijos tikslo nustatymas. Pagrindinis organizacijos tikslas. Kiti organizacijos tikslai. Organizaciniai sprendimai. Organizacijos personalo apibūdinimas. Valdymo stiliaus ir valdymo metodų parinkimas. Organizacinės valdymo struktūros sukūrimas. Vadovavimo sprendimai. Motyvavimo priemonių taikymas. Organizacijos veiklų atlikimo Ganto grafiko sudarymas. Darbo išvados.

Mūsų sukurta organizacija „Papildai XXL“ – tai uždaroji akcinė bendrovė, gaminanti visiškai naują produktą – maisto papildų tabletes. Tai yra visiškas perversmas maisto papildų industrijoj, nes visi būtiniausi vitaminai yra sutalpinami į vieną tabletę. Vienoje tabletėje yra rekomenduojama paros norma visų svarbiausių papildų siekiant priaugti raumenų masės. Daugelis sportininkų susiduria su problema, kai reikia gerti daugybę skirtingų papildų, dabar yra paprastesnis būdas tai padaryti – gerti „Papildai XXL“ sukurta maisto papildų tabletę. Paprasta, patogu, efektyvu.

Darbo tikslas – išanalizuoti firmos kūrimo principus.

Geresnė paieškos sistema nei „Google“- Google yra ir buvo puiki paieškos sistema, tačiau dabar ji yra yra pilna įvairių papildinių ir reklamų. Ji tapo per daug sudėtinga todėl reiktų paprastesnės paieškos sistemos kuri būtų suprantama visiems.

Itin stiprus nebrangus alkoholinis gėrimas – Tai stiprus alkoholinis kokteilis, leidžiantis greitai apsvaigti, kurio iki pilnos laimės užtenka vos 50ml.

Maisto papildų tabletė – Tai tabletė turinti visų raumenims formuoti reikiamų vitaminų, tad jums nereikės gerti daugybės skirtingų papildų.

Televizija internete – Tai pažangiausias būdas žiūrėti televiziją būnant bet kurioje pasaulio vietoje, šiais laikais kompiuterius turi visi, o televizoriaus su savimi niekas nesinešioja.

Išmanieji akiniai nuo saulės – Akiniai kurie savo stiklų tamsumą patys reguliuoja priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo.

Mintimis valdoma televizorius –televizoriaus pultas buvo puikus išradimas, tačiau kadangi žmonių poreikiai didėja, televizoriaus kanalų perjungimas būtų susietas su žmogaus mintimis ir būtų jų valdomas.

Mūsų produktas gali užtikrinti greitą ir efektyvų raumenų formavimąsi, nes joje yra visų reikalingiausių vitaminų. Maisto papildų tabletė yra puikus produktas siekiant maksimalių rezultatų sporto srityje ir dėl savo sudėties ir dėl patogumo, užtenka vienos tabletės ir jau pasisavini rekomenduojamą paros normą svarbiausių vitaminų.

Konkurentai - gaminantys maisto papildus gali išstumti mus iš rinkos, tačiau mes turėsime galimybę tobulinti savo produktą atsižvelgiant į konkurentų gaminamą produktą.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 95 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1809 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irma
  • Organizacija, kurioje norėčiau dirbti (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Organizacija, kurioje norėčiau dirbti (2). (2015 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacija-kurioje-noreciau-dirbti-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 12:01
×