Organizacija, kurioje norėčiau dirbti


Įvadas.Organizacijos idėjų pristatymas. Organizacijos idėjų palyginimas ir atranka. Atrinktos organizacijos idėjos charakteristika. Poreikiai, kuriuos verslo kūrėjai siekia patenkinti. Organizacijos aplinkos analizė. Tiesioginės aplinkos analizė. Netiesioginės aplinkos analizė. Pasirinktos organizacijos idėjos SSGG analizė. Organizacijos kūrimas. Verslo organizacijos formos pasirinkimas. Organizacijos vertybių bei kultūros aprašymas. Planavimo sprendimai. Organizacijos vizijos, misijos aprašymas. Pagrindinio organizacijos tikslo nustatymas. Organizaciniai sprendimai. Organizacijos personalo apibūdinimas. Valdymo stiliaus ir valdymo metodų parinkimas. Organizacinės valdymo struktūros sukūrimas. Vadovavimo sprendimai. Motyvavimo priemonių numatymas. Darbuotojų ugdymo priemonių numatymas. Kontrolės sprendimai. Organizacijos veiklų atlikimo grafiko sudarymas (Gant‘o diagramaKontrolės metodai paslaugos kokybės užtikrinimui. Išvados. Naudota literatūra.


Darbo tikslas yra išanalizuoti viską, kas susiję su organizacijos kūrimu, pradedant rinka, pereinant prie aplinkos ir panašiai. Tai sudėtingas daug žinių reikalaujantis projektas, kurio rezultatas tai didelė ir išskirtinė organizacija.

Darbo objektas – organizacijos “ZebaHair” atrinkimas, išanalizavimas ir įgyvendinimas.

Kad darbas būtų geriau ir tiksliau išanalizuotas išsikėlėme sau šiuos pagrindinius uždavinius:

1)Sukurti organizaciją, suteikti jai pavadinimą ir tam tikrą veiklą.

2)Įsigilinti į organizacijos sudarymo sudėtingumą ir įvairius tam reikalingus veiksnius;

3)Aprašyti viską, kas susiję su organizacija, t.y. personalą, papročius, darbo našumą, produkto ar paslaugų sukūrimą ir pateikimą.

Taigi, savo darbe mes pateiksime visą organizacijos kūrimo planą, pradedant nuo idėjos iki jos išvystymo į organizaciją. Viskas yra aprašyta smulkiai ir aiškiai remiantis sudarytais darbo tikslais.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 101 KB
  • 2013 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3860 žodžiai)
  • G
  • Organizacija, kurioje norėčiau dirbti
    10 - 4 balsai (-ų)
Organizacija, kurioje norėčiau dirbti. (2013 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacija-kurioje-noreciau-dirbti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 20:17
×