Organizacijos dinaminių gebėjimų poveikis pokyčiams tiekimo grandinėje


Organizational dynamic capabilities impact on changes in supply chain. Organizacijos dinaminių gebėjimų poveikis pokyčiams tiekimo grandinėje. Įvadas. Didžioji dalis organizacijų. Tiekimo grandinės samprata. Tiekimas – tai. Tiekimo grandinė – tai vienos produktų šeimos judėjimas nuo šaltinių iki galutinių vartotojų. Tiekimo grandinėje labai svarbus yra laiko valdymas. Tiekimo grandinės skirstymas. Vietinė. Globali. Globali tiekimo grandinė bus tokia grandinė. Vietinė tiekimo grandinė bus tokia grandinė. Svarbu tai, kad kiekviena kompanija turi ne vieną tiekimo grandinę. Tiekimo grandinės įtaka verslo organizacijai. Pigesnės žaliavų kainos nulemiančios konkurencingą produkto kainodarą. Organizacijos dinaminiai gebėjimai ir tiekimo grandinėje. Yra glaudžiai susiję ir veikia vienas kitą. Išvados. Tiekimo grandinė yra vienas iš svarbiausių verslo organizacijos elementų. Dažniausiai verslo organizacijose yra sutinkamos globalios tiekimo grandinės.


Tiekimo grandinė yra vienas iš svarbiausių verslo organizacijos elementų,kurios sudėtinė dalis yra logistika. Logistikos pagalba pagaminti produktai yra transportuojami iš gamybos vietos į prekybą, o žaliavos pristatomos gamybai. Verslo organizacijos vystymas yra suvokiamas kaip tiekimo grandinės vystymas. Priklausomai kaip yra vystoma verslo organizacija: vietinėje rinkoje ar globalioje, taip bus skirstomos ir tiekimo grandinės – vietinė tiekimo grandinė arba globali tiekimo grandinė.

  • MS PowerPoint 58 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (561 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Organizacijos dinaminių gebėjimų poveikis pokyčiams tiekimo grandinėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Organizacijos dinaminių gebėjimų poveikis pokyčiams tiekimo grandinėje. (2017 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/organizacijos-dinaminiu-gebejimu-poveikis-pokyciams-tiekimo-grandineje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 16:14
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo